Strona główna

Natura - lekarzem, lekarz - jej sługą  Hipokrates
Ważne! Artykuły w Witrynie - Zdrowie w naturze
dotyczące medycyny, prawa oraz publikowane porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Dokładam wszelkiej staranności, by prezentowane w serwisie artykuły były rzetelne i zgodne z prawdą, jednak ani autorzy, ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za szkody.

Zapraszamy!

Wszystkich, którzy mają ochotę porozmawiać na ciekawe tematy. Mają za sobą bagaż doświadczeń i wolny czas. Masz 50 lat lub więcej, to miejsce jest dla Ciebie.
Masz komputer i trochę dobrych chęci, serdecznie zapraszamy do nas na Forum -> twoje-choroby.pl 
W grupie jest raźniej. Spotykają się na forach 30-40 latki, dlaczego by nie Ci, którzy mają 50 lub więcej.
Czekamy na Ciebie! Wszystko o ziołach, jaki mają wpływ na nasze zdrowie, w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Zamieszczone są tutaj wszystkie porady i przepisy dotyczące zdrowia, wspomagania go ziołami i naturalnym metodami, a także żywieniem, które ma niebagatelny wpływ na zdrowie. Tutaj możesz poczytać, jakie są nam potrzebne składniki mineralne, jak nie chorować. Jakie warzywa są lekiem na choroby.
Co to jest cholesterol i jak z nim walczyć. Jaką rolę pełnią witaminy. I wiele innych przydatnych informacji. Strona nie ma na celu porad medycznych, ale może wskazać drogę do lekarza. Oprócz tematów poświęconych chorobom znajdziecie wiele rad jak im zapobiec. Przepisów na zdrowe życie, kulinarnych i wiele innych.
Serdecznie wszystkich zapraszam. 
Poczytaj w naszej Witrynie. Wiele ciekawych stron.
Znajdziesz tu między innymi strony poświęcone:

  • Zdrowiu
  • Urodzie
  • Modzie
  • Humor
  • Relax
  • Babski świat
  • i wiele innych

Serdecznie zapraszamy


img.liczniki.org/20100804/kw12_19439_phase-1280941506.jpg


Dbajmy o naszą kuchnię
 

Zjedzmy 2 razy w tygodniu żółtego grochu, kaszy gryczanej, raz w tygodniu fasolówki, popijemy codziennie litrem mleka - może być zsiadłe, zjemy 5 dag sera, główkę cebuli, dwa jabłka, to nie ma na nas siły. Starość nie przychodzi, kości nas nie bolą. Kładziemy się spać kiedy trzeba, wstajemy o właściwej porze. Nic nie będzie dla nas straszne, a uśmiech będzie gościł codziennie. (porady Ojca Grande)


 
Jak zapobiec wypadaniu włosów


Jeżeli włosy nadmiernie wypadają warto zastosować ziołowy kosmetyk. Łyżkę szałwii lekarskiej należy wymieszać z łyżką herbaty i zalać 2 szklankami wrzątku, a potem gotować aż połowa wody wyparuje, odcedzić i wymieszać z odrobiną wódki. Przygotowany płyn wcierać w skórę głowy codziennie przez tydzień, ziołowy odwar likwiduje również łupież i lekko przyciemnia włosy.Korzonki bóle stawów, mięśni


Paprykę chili pociąć na kawałeczki zalać spirytusem lub olejem jadalnym (może tak stać latami) W razie konieczności zastosowania, wziąć troszkę na dłoń, dodać olejku kamforowego, jeśli papryka na oleju i smarować miejsca chore puszcz szybko i nie trzeba leków brać.


Podstrony (2): Zdrowie Z notatnika Babuni