01.03.2024

Посилання на урок     

РМ. Реферат на професійну тему.

Мета уроку:Ознайомити учнів з поняттям реферату та його структурою.Навчити писати реферати на професійну тему.Опанувати навичками пошуку, аналізу та систематизації інформації.Розвивати навички зв'язного мовлення, критичного мислення, самостійної роботи.Виховувати відповідальність, акуратність, культуру оформлення письмових робіт.

Очікувані результати:Учні знають поняття реферату та його структуру.Учні вміють писати реферати на професійну тему.Учні володіють навичками пошуку, аналізу та систематизації інформації.

Слово вчителя.


Вибір теми для рефератуе ключовий етап, який впливає на якість та результати вашої роботи. Дотримуючись порад та кроків, ви зможете обрати цікаву тему, знайти достовірні джерела та написати якісний реферат на професійну тему. Ця стаття пропонує послідовний план дій для вибору теми для рефератів, надаючи поради та рекомендації на кожному етапі.

При вивченні професійної діяльності треба враховувати:

Регулятором поведінки людини в діяльності є суб'єктивне відображення людиною заданої об'єктивної реальності. Для психології найбільш важливим є вивчення характеру, форм і динаміки цього відображення, і факторів, які обумовлюють конкретні типи відображення в конкретній діяльності. Можна виділити 2 групи таких факторів: об'єктивні і суб'єктивні (суб'єктні).

До першої групи відносяться:

До другої:

ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЯТИ РЕФЕРАТ?

📌Для пошуку новітньої та достовірної наукової інформації зверніться до пошукового ресурсу «Гугл Академія» https://scholar.google.com/. Там ви можете сортувати пошук по датам, а сама інформація є професійною, оскільки вона надає доступ до широкого спектру наукових джерел, таких як наукові статті, книги, конференційні матеріали, патенти та інші документи, які здебільшого перевірені на відповідність академічним стандартам. 

Джерело:Як правильно вибрати тему для реферату?: Реферат — Блог Магістр (magistr.ua) 

Завдання на урок:Опрацюйте відеоуроки 👇,теоретичний матеріал 👆,напишіть реферат на тему "Моя майбутня професія".

Д/З:Повторити типи та стилі мовлення.

ПОВТОРЕННЯ: