Hoe kwam het kleine plaatsje Lochem aan zijn relatief grote schouwburg? (21-12-2025). Klik hier->>
Vijf jaar geleden maakte Nederland kennis met de Covid19 pandemie. Binnen korte tijd lagen de IC's van ziekenhuizen overvol met doodzieke longpatiënten. Een schok ging door het land. We kregen te maken met ongekende maatregelen: sluiting van alle niet essentiële winkels, mondkapjes, afstand houden, thuiswerken, maximaal 3 personen in een auto en lockdowns. Een jaar later de mogelijkheid van vaccineren.
Vandaar nu deze terugblik op een bijzondere en lastige periode die veel Nederlanders heeft geraakt. In januari 2021 heb ik het doodstille en door de vele rolluiken onwerkelijk ogende winkelcentrun Zuidplein in Rotterdam bezocht. Van dat bezoek heb ik destijds een fotovideo verslag gemaakt. Daarom nu deze special: Rotterdam-Zuidplein 2021 revisited.
Vul uw email adres in en bevestig met 'Subscribe'. U krijgt daarna op dat email adres eerst nog een mailtje dat u moet bevestigen. Pas dan is de inschrijving voltooid.