Переход на обновленну версию документа
Слідчому судді
Суворовського районного суду м. Одеси
вул. Чорноморського козацтва, 68, м. Одеса, 65003
Громадянина _____________________________
Адреса: __________________________________
Засіб зв’язку: ___________________
Копія слідчому СВ Суворовського РВ ОМУ
ГУМВС України в Одеській області __________
СКАРГА
на постанову слідчого про закриття кримінального провадження від _________р.
Фактичні обставини справи.
10 вересня 2014 року ______________________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________
15.12.2014 року кримінальне провадження було закрито у зв’язку з відсутністю події кримінального правопорушення.
З цією постановою я категорично не згоден та вважаю її передчасною та такою, що порушує вимоги чинного Кримінального процесуального законодавства України.
Під час досудового слідства був проведений лише допит заявника.
Слідчий відразу не зробив не всі можливі слідчі дії: не допитав свідків.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України кримінальне провадження підлягає закриттю у разі, якщо не встановлені достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати. Вважаю, що досудовим слідством проведені не всі можливі слідчі дії та не назначені усі необхідні експертні дослідження, внаслідок чого висновок є передчасним, а постанова про закриття кримінального провадження такою, яка підлягає скасуванню.
Відповідно до ст. 2 Кримінального процесуального кодексу України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Винесена слідчим постанова всупереч ч. 2 ст. 9 Кримінального процесуального кодексу України не може відповідати принципу всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження.
Постанову про закриття кримінального провадження від ___________ року заявник ____________ отримав особисто ___________ року, про що мається відповідна розписка на супровідному листі.
Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 303, ст. 304, 306, 307 КПКУкраїни, -
ПРОШУ:
1. Постанову слідчого СВ Суворовського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області ____________ від _________ року про закриття кримінального провадження №___________________, внесеного до ЄРДР ____________ року.
2. Витребувати матеріали кримінального провадження №_________________, внесеного до ЄРДР ________ року за скаргою ___________.
Додатки на ____ арк.
«____» ____________ р. _________________ (________________)
підпис прізвище, ініціали
СКАРГА на постанову слідчого про закриття кримінального провадження
Жалоба на постановление следователя о закрытии уголовного производства