Переход на обновленную версию документа
Приморський районний суд м. Одеси
65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33
Громадянина _______________________
Адреса: ____________________________
Тел. _______________________________
СКАРГА
на бездіяльність слідчого
______________ року я звернувся до Приморського РВ міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області з заявою про злочин за ознаками ст. 191 ч. 2 КК України в діях посадових осіб відділенні №_____ у м. Одеса ПАТ «_____________» (реєстр. №_____).
Згідно ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Однак в порушення цього посадові особи Приморського РВ міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області не внесли мою заяву до ЄРДР, а розглядають її в порядку ЗУ «Про звернення громадян».
Вважаю це порушенням кримінального процесуального закону.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 303, 304 КПК України, –
ПРОШУ:
1. Витребувати з Приморського РВ міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області матеріал по заяві __________ від _________ р. за реєстр. №_______.
2. Зобов’язати посадових осіб Приморського РВ міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області невідкладно зареєструвати (внести відомості) подану мною заяву про вчинення злочину за ознаками ст. 191 ч. 2 КК України в діях посадових осіб відділенні №__ у м. Одеса ПАТ «_____________» (реєстр. №_____) до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Додатки на ______ арк.
«___»_________2014 р. _________________ (_____________)
підпис прізвище, ініціали
Скарга до суду на бездіяльність слідчого щодо невнесення відомостей про злочин до ЄРДР
Жалоба в суд на бездействие следователя по невнесению сведений о преступлении в ЕРГР