Переход на обновленную версию документа
Слідчому судді НАЗВА СУДУ
КОГО
СКАРГА
на бездіяльність слідчого
в порядку ст. 303 КПК України
10.06.15 р. під час обшуку у приміщенні, яке я займаю на підставі договору оренди, було вилучено належне мені майно: 4 системні блоки згідно з описом за протоколом обшуку.
Станом на 10:00 12.06.15 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № від року з клопотанням про арешт вилученого майна до НАЗВА СУДУ не звертались.
Згідно з ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено.
Таким чином, законних підстав утримувати належне мені майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження немає.
З метою недопущення порушення мого права власності мій адвокат 12.06.15 р. звернувся з письмовою вимогою до слідчого та прокурора про негайне повернення вилученого майна, на що отримав негативну відповідь.
Бездіяльність слідчого щодо неповернення належного мені майна є протиправною та такою, що порушує моє право власності та вимоги КПК щодо статусу вилучено під час обшуку майна.
Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами ст. 169 цього Кодексу володільцем тимчасово вилученого майна.
На підставі вищевикладеного, відповідно до ст. 168, 169, ч. 5 ст. 171 КПК України, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України, -
ПРОШУ:
1. Визнати бездіяльність слідчого НАЗВА ВІДДІЛКУ, П. І. Б. СЛІДЧОГО щодо неповернення тимчасово вилученого під час обшуку майна протиправною.
2. Зобов’язати слідчого НАЗВА ВІДДІЛКУ, П. І. Б. СЛІДЧОГО негайно повернути мені 4 системні блоки із серійними номерами: ___________________________, вилучені під час обшуку 10.06.2015 р.
Копію протоколу обшуку додаю.
Дата Підпис