30-04-2019
Naar de tandarts, een stuk vulling is afgebroken van nu de achterste kies, waarachter een gat is waar vroeger nog een kies en een verstandskies stonden. Daar heb ik nog een gedicht van:
28-04-2019
Vakantieverhaal Ierland afgerond. Een groepsreis die we in 2017 deden en waar ik in een schrift een dagboek bijhield. Nu heb ik die digitaal gemaakt en de foto nog eens bekeken. Het zijn heel veel foto's. Voor het plaatsen op deze website heb ik nieuwe albums gemaakt, zodat je de foto's per dag kunt bekijken, dat is wat meer overzichtelijk. Door hier aan te werken heb ik deze reis nog eens kunnen beleven. Zie hier mijn verslag: 2017 Ierland
26-04-2019
Een bordje richting 55 Valkenswaard, waar ik mijn eerste levensjaar doorbracht, 54 jaar geleden. Nu bij de 54 op weg naar… Twee brieven kreeg ik vandaag met de post. De eerste: Tijd voor de controle van uw ogen. Graag nodigen we u uit voor een nieuwe oogmeting. (uit commercieel OOGpunt kan ik dat wel begrijpen). De tweede brief: Uitnodiging voor bevolkingsonderzoek darmkanker, voor iedereen van 55 t/m 75 jaar. (ja hé, ik ben pas...54, die willen wel heel vroeg iets opsporen hè, ik hoop in november nog 55 te worden). Als het effe kan: niet al te vroeg oud worden dan!
Foto Har (24-12-2018)
Nog wat foto's uit april. Fietstocht Steensel met bord Houdoe en Stratum hardloopbos de Roosten en Schuttersbosch.