Op zondag 16 februari 1851 overlijdt in Elden Wilhelmus Albertus Jansen. Hij is een zoon van Jan Jansen en Willemina Jansen.
Op dinsdag 18 februari 1851 overlijdt in Elden logementhouder. Hij is een zoon van Oswaldus Johannes Vincentius Kampschreurlogementhouder Willem Kampschreur en Aleida Maria Reinalda Kraaijvanger
Op maandag 3 maart 1851 overlijdt in Elden Grada Kroes. Ze is een dochter van arbeider Jacob Kroes en Elisabeth Huijgen.
Op 5 maart 1851 wordt in Elden geboren Maria Spaan. Ze is een dochter van.....Maria trouwt met Wilhelmus Leenders. Maria en Wilhelmus krijgen kinderen. Maria overlijdt op 17 juni 1918 in Het Sint Elisabeth Gasthuis in Arnhem. Ze wordt begraven op de RK begraafplaats in Elden op 20 juni 1918
Op donderdag 13 maart 1851 overlijdt in Elden Christina Wissenburg, echtgenote van Coenradus Mientjes. Ook Koendert. Dochter van Jan Wissenburg en Hendrina van Deelen.
Op 27 maart 1851 wordt op Huis Westerveld in Elden geboren Joan Maria baron van Voorst tot Voorst. Hij is een zoon van Eduardus Ludovicus baron van Voorst tot Voorst en Barbara Catharina Josephina Debets. Hij trouwt op...1875 in Zwolle met Pauline Frederique Elisabeth Marie van Sonsbeeck.
.........................................BRONNENliteratuurPutman, Hans, Huize Oosterveld en haar bewoners, in: Kringbulletin Historische Kring Elden augustus 2020, jrg 39, nr. 144, blz. 7.Op vrijdag 28 maart 1851 overlijdt in Elden Anna Maria Freriks, dochter van Johanna Willemina Freriks.
Op zaterdag 12 juli 1851 overlijdt in Elden NN ter Horst, een kind van houtkoper Christoffel ter Horst en Grada van Elferen.
Op donderdag 14 augustus 1851 overlijdt in Elden Arnoldus Nijhof. Hij is een zoon van de timmerman Arnoldus Nijhof en Willemijntje Aalbers.
Op zondag 14 september 1851 overlijdt in Elden Wilhelmina Freriks. Ze is een dochter van NN en Johanna Willemina Freriks.
Op zondag 28 september 1851 overlijdt in Elden arbeider Johannes Jansen. Hij is een zoon van Gerrit Jansen en Evertje Driessen.
Op vrijdag 7 november 1851 overlijdt in Rotterdam de in Elden geboren Aleijdis Gebbing. Ze is een dochter van Joannes Gebbing en Aleijdis Gertrudis Lentjes. Ze trouwt met Jean Baptiste Correwijn.
Op vrijdag 21 november 1851 overlijdt in Elden Teuntje Zegers. Ze is een dochter van Hendrik Zegers en Hendrina Peters.
Op 25 november 1851 komt Arnoldus Wissenburg uit Noord-Amerika terug. Hij gaat bij zijn vader wonen.
Op 10 december 1851 overlijdt in Elden Aartje Hendrikse. Zie voor haar levensbericht onder 24 mei 1829.
Op maandag 15 december 1851 overlijdt in Elden voerman Antoon Jansen. Hij is de echtgenoot van Johanna van Ralen.
Op 20 december 1851 wordt in Elden geboren Anna Catharina Kersten. Ze wordt daar gedoopt. Ze is een dochter van Hendrikus Kersten [1820-1902] en Johanna Berendina Kersten [1821-1874]. Ze trouwt met Wilhelmus Klomp. Ze overlijdt op 3 februari 1913 in Elden.
In 1851 wordt in Elden geboren Johanna Gebbink. Ze is een dochter van Willem Gebbink en Johanna Verwoerd. Johanna Gebbink trouwt op 11 februari 1871 in Elst met Lambertus van Hummel. Lambertus wordt geboren in Duiven in 1846. Hij is een zoon van Bart van Hummel en Everarda Hendriks. Johanna en Lambertus krijgen negen kinderen