Na de voorstelling van gisteravond behoorden we tot de incrowd van het dorp. Het geheim van de combinatie fototoestel en PC was doorgrond en ongeveer het halve dorp wilde op de foto. Het werd duidelijk dat ook Nepali ijdel zijn. De dames bleken ondanks de ongeziene glossy bladen, zeer vrouwelijk te poseren en de heren waren stoer gelijk alle mannen op deze wereld.
Na wat sessies in het dorp gingen wij al fotograferend op weg naar Chame waar zich een telefoon zou bevinden. Net op weg bleek tot onze verrassing ook de ploeg op pad om daar inkopen te doen. Zo kom je elkaar nog eens tegen. Het was echter meer waarschijnlijk dat ze ons uit zorgzaamheid stilletjes begeleiden.
Het werd een boeiende wandeling door de dorpjes langs de rivier. De eerste belevenis was de wachtpost waar de lastpost van gisteravond een ambtenaar bleek die daar de scepter zwaaide. Na wat plichtplegingen en de uitleg dat wij zeker terug zouden gaan naar Koto mochten wij door. Daarna kwamen we al snel bij de hangbrug die de afslag was naar Nar.
De telefoon in Chame bestond en werkte ook. Nederland kwam spoedig aan de lijn voor het geven van wat levenstekens over en weer. Daarna ging het weer ontspannen wandelend terug naar Koto voor de tea en het opvolgende eten.
Daar doopten we de "Gele Jas" om in "Kippendief". Hij had al een aantal keren smachtend naar een hinkepotende scharrelkip gekeken en gebaren gemaakt die het beest uit haar lijden zou moeten verlossen. Nu keek hij ons breed grijzend aan met de mededeling dat wij rijst met chicken gingen eten terwijl de kip van de aardbodem was verdwenen.
Vlees eten door brute moord is redelijk uitzonderlijk in Nepal omdat het Boeddhisme dit niet voorstaat uit eerbied en compassie voor levende wezens. Vermoedelijk was er een aanvaardbaar "tenzij" in het spel zoals bij alle geloven.
De avond was een herhalingsoefening van de vorige avond. Wel met het verschil dat het accent op de foto's in plaats van op de apperatuur lag. Het was lachen, gieren, brullen om de foto's en de aangenomen poses. De bevolking heeft weinig maar humor hebben ze en lachen kunnen ze.
De nacht bracht weer rust in de wetenschap dat de volgende dagen een hoog kuiergehalte zouden hebben.