Latvijas jauniešu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U8, U10, U13 un U16 vecuma grupās

Info: LDF

04.03.2023

Sestdien 4.martā Jelgavas 4. vidusskolā norisinājās Latvijas jauniešu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U8, U10, U13 un U16 vecuma grupās. Izspēle notika katrā vecuma grupā atsevišķi, kur komanda spēlēja pret komandu pie četriem galdiņiem. Dalībai sacensībās no dažādiem Latvijas reģioniem un novadiem pieteicās kopumā 44 komandas ar vairāk kā 170 dalībniekiem.

U8 vecuma grupā deviņu komandu konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva Dambretes Attīstības Biedrības Baložu filiāles komanda, kuras sastāvā spēlēja Marsels Ločmels, Hugo Kreits, Jēkabs Šķesteris un Veronika Voroņina. Sudraba godalgas izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” komanda, kuras rindās cīnījās Daniels Rogožins, Dominiks Salmanis, Kaspars Kronbergs un Estere Kalēja. Trešo vietu izcīnīja un bronzas godalgas saņēma Dambretes Attīstības Biedrības Cēsu filiāles komanda, kuras panākumu kaldināja Ernests Kalvāns, Pēteris Ručs, Arvis Palsis un Bella Vanaga.

U10 vecuma grupā astoņpadsmit komandu konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva dambretes skolas “Domātprieks” komanda, kuras sastāvā spēlēja Artemijs Bogdanovs, Maksims Novickis, Ivans Bogdanovs un Anna Ļebedinska. Sudraba godalgas izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības Ikšķiles filiāles komanda, kuras rindās spēlēja Toms Andersons, Viktors Saveļjevs, Ernests Andersons un Emīlija Vaišle. Trešo vietu izcīnīja un bronzas godalgas saņēma Valmieras komanda, kuras sastāvā to sasniedza Marks Paegle, Keidans Prasads, Reinis Apsītis un Katrīna Valtere.

U13 vecuma grupā vienpadsmit komandu konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva Dambretes Attīstības Biedrības Zolitūdes filiāles komanda, kuras sastāvā spēlēja Iļja Trasko, Ņikita Vorotņikovs, Martinas Mašanauskas un Milana Fideline. Sudraba godalgas izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” komanda, kuras rindās spēlēja Ernests Kalniņš, Kārlis Kalējs, Eduards Betlers un Alise Misāne. Uz goda pjedestālā trešā pakāpiena kāpa Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils filiāles komanda, kuras izcīnīto panākumu kaldināja Toms Bartušauskis, Arvo Krebe, Natālija Paškova un Evelīna Orlovska.

U16 vecuma grupā sešu komandu konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils filiāles pirmā komanda, kuras rindās cīnījās Valda Vasariete, Kirils Gavlass, Aleksandrs Paškovs un Alisa Orlova. Sudraba godalgas saņēma dambretes skolas “Domātprieks” komanda, kur to palīdzēja sasniegt Hugo Rītiņš, Malvīne Misāne, Pēteris Kripans un Polina Gerasimova. Trešo vietu un bronzas godalgas saņēma Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils filiāles otrā komanda, kuras sastāvā cīnījās Aleksandrs Tabunovs, Anete Rūta Rotgalve, Dāvids Keišs un Renāte Lapiņa.

Visas godalgoto vietu ieguvējas komandas saņēma kausus, medaļas un diplomus kā arī gardas dāvanas, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas, Jelgavas uzņēmuma Karameļu Darbnīca un uzņēmuma Smalkais muslis atbalstam šo sacensību norisei.