Mačs par pasaules čempiona nosaukumu 100

12.03.

RU

Līdz 17.martam Iževskā, un pēc tam no 19. līdz 31.martam Ufā notiks mačs par pasaules čempiona nosaukumu 100. l.dambretē, kurā tiksies 9-kārtējais pasaules čempions Aleksejs Čižovs (Iževska) un pretendents Aleksandrs Georgijevs (Išimbai). Balvu fonds =  50 000$. Pirmās trīs partijas beidzās neizšķirti: 1-1, 1-1., 1-1. -skat.-

No 19.līdz 31.martam Ufā notiks pašreizējās pasaules čempiones Tamāras Tansikkužinas (Ufa) mača turpinājums ar 11-kārtējo pasaules čempioni Zoju Golubevu (Rīga). Balvu fonds = 30 000$.

13.03.

RU

Iževska. Mačā par pasaules čempiona nosaukumu 100. l.dambretē vīriešiem noslēdzies pirmais sets (trešdaļa). To, pēc neizšķirtiem pamatpartijās ar veiksmīgāku spēli partijās ar saīsinātu kontroli uzvarēja šī nosaukuma pretendents Aleksandrs Georgijevs.

17.03.

RU

Iževska. Mačā A.Čižovs-A.Georgijevs par pasaules čempiona nosaukumu 100. l.dambretē vīriešiem tiek spēlēts otrais sets (piektdaļa). Pagaidām trīsi neizšķirti. Pirmajā setā uzvarēja A.Georgijevs.

18.03.

RU

Iževska. Mačā A.Čižovs-A.Georgijevs par pasaules čempiona nosaukumu 100. l.dambretē vīriešiem otrā seta (piektdaļa) 14.papildpartijā uzvarēja un setu uzvarēja A.Georgijevs. Atlikušajos trīs setos viņam nepieciešama viena uzvara, lai kļūtu par jauno pasaules čempionu.

24.03.

RU

Ufa.  Te turpinās mači par pasaules čempiona nosaukumiem 100. l.dambretē. Trešajā setā (no 5) A.Čižovs papildus partijās uzvarēja A.Georgijevu un setu rezultāts kļuva 1:2. Sācies 4. sets: 1-1, 1-1.

Otrajā setā (no 3) T.Tansikkužina - Z.Golubeva 1-1, 1-1, 0-2, 1-1.  Līdz ar to setu rezultāts kļuvis 1 - 1 un te viss izšķirsies pēdējā, trešajā setā, kas kā zināms, paredz četru partiju cīņu, un neizšķirta gadījumā – partijas ar saīsinātu laika kontroli.

28.03.

Trešajā setā T.Tansikkužina - Z.Golubeva 1-1, 2-0, 2-0,  vēl atlikusi viena partija, tikai tā vairs neko neizšķir - pasaules čempione Tamāra Tansikkužina maču ir uzvarējusi un saglabājusi savu titulu. -vairāk-

Pēdējā mača partija beidzās neizšķirti.

Ufa.

Par pasaules čempionu simtlauciņu dambretē vīriešiem kļuvis Aleksandrs Georgijevs (Išimbai), jau 4. seta pirmajā papildu partijā izcīnot uzvaru, un rezultāts kļuva 3-1. Tomēr saskaņā ar mača noteikumiem dalībniekiem arī 5. sets ir jāizspēlē. -vairāk- 5. sets - 1-1, 1-1.