Latvijas jauniešu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 2022

Info: LDF

08.10.2022

Pēc divu gadu pārtraukuma 8.oktobrī norisinājās Latvijas jauniešu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē. Šoreiz komandu dalībniekus uzņēma Jelgava. Komandai spēlējot pret komandu pie četriem galdiņiem, tika noskaidrotas godalgoto vietu ieguvējas komandas atsevišķi U8, U10, U13 un U16 vecuma grupās.

Jaunākajā U8 vecuma grupā pārliecinoši pirmo vietu ar 12 punktiem no 12 iespējamajiem izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” (Trenere Oļesja Abdullina) jauniešu komanda Alise Misāne, Daniels Rogožinskis, Timofejs Smetaņins, un Anna Ļebedinska. Otro vietu ar 9 punktiem izcīnīja Valmieras (Treneris Uldis Ābeltiņš) jauniešu komanda. Tikpat punktus ieguva, bet pēc papildus rādītājiem trešo vietu izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības Ikšķiles filiāles (Treneri Vitauts Budreika un Raimonds Vipulis) jauno dambretistu komanda.

U10 vecuma grupā pirmo vietu ar 13 punktiem no 14 iespējamajiem izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” (Trenere Oļesja Abdullina) jauniešu komanda Maksims Novickis, Artemijs Bogdanovs, Ivans Bogdanovs un Estere Kalēja. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena ar izcīnītajiem 11 punktiem kāpa Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils filiāles (Treneris Raimonds Vipulis) jauno dambretistu komanda un ar izcīnītajiem 9 punktiem uz tešā Valmieras (Treneris Uldis Ābeltiņš) jauniešu komanda.

U13 vecuma grupā, uzvarot visas komandas, ar 12 punktiem pirmo vietu izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” (Trenere Oļesja Abdullina) jauniešu komanda Pēteris Kripans, Ernests Kalniņš, Kārlis Kalējs un Malvīne Misāne. Otro vietu ar 10 punktiem izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības Zolitūdes filiāles (Treneris Gunārs Vipulis) jauno dambretistu komanda un trešo vietu ar 8 punktiem jaunie dambretisti no Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils filiāles (Treneris Raimonds Vipulis).

Vecākajā U16 vecuma grupā tikai pēc papildus kritērijiem pirmo vietu ar 9 punktiem no 10 iespējamajiem izcīnīja Limbažu novada sporta skolas (Treneris Kārlis Ozols) jauniešu komanda Klāvs Norenbergs, Roberts Grišins, Rodrigo Ābelītis un Diāna Malofeja, kuri otrajā vietā arī ar izcīnītajiem 9 punktiem, bet sliktākiem papildus rādītajiem atstāja Dambretes Attīstības Biedrības Salaspils-1 filiāles (Treneris Raimonds Vipulis) komandu. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena šajā grupā ar izcīnītajiem 6 punktiem kāpa Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas (Trenere Zoja Golubeva) jauno dambretistu komanda.

Paldies turnīra atbalstītājiem Zinātnes centrs VIZIUM, Karameļu Darbnīca, DAYTON, ELVI Latvija, Smalkais Muslis, Kurzemes Sulu Meistars, HK Scan Latvia, Pupuchi par sarūpētajām balvām