VII Kaspara Ernstsona piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē

14.03.2009.

Pirmssvētku dienās Kuldīgā risinājās VII Kaspara Ernstsona piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē. Traģiski no dzīves 23 gadu vecumā aizgājušā Rīgas Skolēnu pils dambretes pulciņa audzēkņa piemiņu godināja 42 dambretisti no Kuldīgas, Rīgas (tajā skaitā 14 no RSP), Talsiem, Liepājas, Jēkabpils, Siguldas un Kuldīgas rajona.

1. un 2. vietu dalīja pašreiz spēcīgākie Rīgas Skolēnu pils un Kuldīgas dambretes skolu pārstāvji starptautiskie meistari Benno Butulis un Viesturs Tomass iegūstot 15 punktus no 18 iespējamiem; 3. vietu izcīnīja turnīra galvenais organizators, Kuldīgas dambretistu treneris – Rūdolfs Tomass, kas papildmačā pārspēja 4. vietas ieguvēju, Kaspara Ernstsona draugu un treniņbiedru Rīgas Skolēnu pilī – Ivaru Vidriņu (abiem 13 punkti). Jauniešu vērtējumā labāko rezultātu sasniedza Ilmārs Galanskis no RSP, kas izcīnīja 11 punktus un ieguva 7. vietu kopējā vērtējumā. Labi startēja arī pārējie Skolēnu pils audzēkņi Artūrs Mitenbergs, Arta Niedra, Valdemārs Veinbergs u.c.

Jaunāko klašu Rīgas un Kuldīgas skolēnu blakusturnīrā 1.v. Juris Oskars Biezais, 2.v. Elvija Vanaga un 3.v. Laine Kreitāle (visi RSP).

Dambretes pulciņa skolotājs, treneris Māris Mitenbergs

Raivis Paegle, Vsevolods Teterins, Benno butulis, Viesturs Tomass, Ivars Vidriņš, Rūdolfs Tomass.

Vsevolods Teterins pret Nauri Branteviču.

Raivis Paegle spēlē pret Siguldas pārstāvi Marinu Kosinsku. Noraugās Benno Butulis, Māris Mitenbergs, Vsevolods Teterins.