LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma g

8.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

Pēdējā posma 64 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Liene Malinovska no Rēzeknes sporta skolas. Treneris Juris Dombrovskis;

U8 grupā jauniešiem uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs. Trenere Laura Kronberga.

U10 grupā jauniešiem un arī posmā uzvarēja dambretes skolas “Domātprieks” audzēknis Edvards Ladiševs. Trenere Oļesja Abdullina.

Trīs labākie pa vecum agrupām. V posms.

Playok V posma kopvērtējuma tabula.

Kopvērtējumā U8 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 88.5 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā ar 73.5 punktiem Alise Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina. Savukārt trešo vietu ar 56 punktiem izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkne Ramona Serpāne, treneris Pēteris Gailāns.

U10 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 88.5 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā ar 75.5 punktiem Liene Malinovska no Rēzeknes sporta skolas, treneris Juris Dombrovskis. Savukārt trešo vietu ar 73.5 punktiem izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” audzēkne Alise Misāne, trenere Oļesja Abdullina.

Kopvērtējumā U8 vecuma grupā jauniešiem ar 69.5 punktiem Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs , trenere Laura Kronberga.  Otro vietu ar 53 punktiem un ar pēdējā posmā labu rezultātu izcīnīja Artemijs Bogdanovs no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina. Savukārt trešo vietu ar 48,5 punktiem izcīnīja  Fricis Kreits no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga

Par Pavasara kausa 64 lauciņu dambretē ieguvēju U10 vecuma grupā ar 105,5 puntiem kļuva Edvards Ladiševs no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina, kurš otrajā vietā ar 98 punktiem aiz sevis atstāja Iļju Trasko  no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis. Trešajā vietā ar 81 punktu Jeļisejs Lukjaņenko no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

Kopvērtējuma tabulas 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupām

14.aprīlī norisinājās IV posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc IV posma.

Playok IV posma kopvērtējuma tabula.

Trīs labākie pa vecuma grupām. IV posms.

31.martā norisinājās III posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc III posma.

Playok III posma kopvērtējuma tabula.

Trīs labākie pa vecuma grupām. III posms.

17.martā norisinājās II posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc II posma.

Playok II posma kopvērtējuma tabula.

Trīs labākie pa vecuma grupām. II posms.

3.martā norisinājās I posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc I posma.