LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma

30.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

Pēdējā posma 64 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm labākais rezultāts Amandai Švirkstei no Madonas sporta skolas. Treneris Jāzeps Juhnevičs.

U13 un U16 grupās jauniešiem un arī posmā uzvarēja Aleksandrs Ivanovs no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.

Trīs labākie pa vecuma grupām. V posms.

Playok V posma kopvērtējuma tabula.

Kopvērtējumā U13 un U16 vecuma grupās jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 80,5 punktiem izcīnīja Darja Drabova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā U13 un U16 vecuma grupās ar 73 punktiem Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) audzēkne Alisa Orlova, treneris Raimonds Vipulis. Trešo vietu noslēgumā gan U13, gan U16 vecuma grupās ar 67 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina.

Noslēgumā U13 vecuma grupā jauniešiem pārliecinoši ar 99,5 punktiem Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.  Otrajā vietā šajā grupā ar 79,5 punktiem Roberts Maikūns no Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte. Savukārt trešo vietu ar 71 punktu izcīnīja Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis.

Pavasara kausu U16 grupā jauniešiem ar 102,5 punktiem ieguva Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs, treneris Kārlis Ozols. Otrajā vietā ar 99,5 punktiem dambretes skolas “Domātprieks” audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš. Savukārt trešo vietu U16 grupā jauniešiem ar 89,5 punktiem izcīnija Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Everts Rūdolfs Lepsis, trenere Inga Bernāte.

Kopvērtējuma tabulas 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupām

16.aprīlī norisinājās IV posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc IV posma.

Playok IV posma kopvērtējuma tabula.

Sadalījums pa vecuma grupām. IV posms.

2.aprīlī norisinājās III posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc III posma.

Playok III posma kopvērtējuma tabula.

Sadalījums pa vecuma grupām. III posms.

19.martā norisinājās II posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc II posma.

Playok II posma kopvērtējuma tabula.

Sadalījums pa vecuma grupām. II posms.

5.martā norisinājās I posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās

Sadalījums pa vecuma grupām pēc I posma.