LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupā

21.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē jaunākajās U8 un U10 vecuma grupās.

Pēdējā posma 100 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Alise Jaunkalne no Valmieras. Treneris Uldis Ābeltiņš.

U8 grupā jauniešiem uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs. Trenere Laura Kronberga.

U10 grupā jauniešiem un arī posmā uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde) audzēknis Iļja Trasko. Treneris Gunārs Vipulis.

Playok V posma kopvērtējuma tabula.

KOPVĒRTĒJUMA UZVARĒTĀJI:

U8 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē pārliecinoši ar 105 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina. Otrajā vietā ar 78 punktiem arī pārliecinoši Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Savukārt trešo vietu ar 43,5 punktiem izcīnīja Cēsu novada pārstāve Luīze Gudēvica Liepiņa, trenere Zigrīda Liepiņa

U10 vecuma grupā jaunietēm arī pārliecinoši pirmo vietu ar 105 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina. Otrās vietas liktenis noskaidrojās pēdējā posmā un to ar 85 punktiem izcīnīja Alise Jaunkalne no Valmieras, treneris Uldis Ābeltiņš. Ar trešo vietu un izcīnītajiem 78 punktiem nācās samierināties Varvarai Ivanovai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

U8 vecuma grupā jauniešiem nekādas cerības pretiniekiem neatstāja un ar 84 punktiem Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs , trenere Laura Kronberga.  Otro vietu ar pēdējā posmā labu startu izrāva Fricis Kreits no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži)”, trenere Laura Kronberga. Savukārt trešo vietu ar 35,5 punktiem izcīnīja  Artemijs Bogdanovs no dambretes skolas “Domātprieks”, trenere Oļesja Abdullina.

Vissīvākās cīņas norisinājās U10 vecuma grupā jauniešiem, kur uzvarētājs noskaidrojās pēc pēdējā posma cīņām. Pēdējā posmā izcīnot pārliecinošu uzvaru, par Pavasara kausa 100 lauciņu dambretē ieguvēju U10 vecuma grupā ar 100 puntiem kļuva Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde)”, treneris Gunārs Vipulis, kurš otrajā vietā ar 96 punktiem aiz sevis atstāja Ņikitu Vorotņikovu no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde)”, treneris Gunārs Vipulis. Trešajā vietā ar 90,5 punktiem Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Arvo krebe, trenere Laura Kronberga.

Kopvērtējuma tabulas 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupām

7.aprīlī  norisinājās IV posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc IV posma.

Playok IV posma kopvērtējuma tabula.

Trīs labākie pa vecuma grupām.

24.martā  norisinājās III posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc III posma.

Playok III posma kopvērtējuma tabula.

10.martā  norisinājās II posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Playok II posma kopvērtējuma tabula.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc II posma.

24.februārī norisinājās I posms LDF Pavasara  kausa izcīņai tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Sadalījums pa vecuma grupām pēc I posma.