87.pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē 2018

1.Ruls Bomstra NL

No 2019.gada 28. decembra līdz 13. janvārim 3 Nīderlandes pilsētās (Lēvardenā, Groningenā, Asenā) notika cīņa par pasaules čempiona titulu starptautiskajā dambretē 2018. gada starp pašreizējo pasaules čempionu Aleksandru Švartsmanu (Krievija) un 2016. gada pasaules čempionu Rulu Bomstru (Nīderlande). Rus Bomstra uzvarēja mačā un izcīnīja pasaules čempiona titulu.

Noteikumi:

Spēles formāts bija vienošanās starp dalībniekiem un sponsoriem rezultāts, un to apstiprināja FMJD.

Mačs tiek spēlēts divpadsmit spēļu dienās, no kurām katra tiek spēlēta ar klasisko laika kontroli (1 stunda un 20 minūtes + 1 minūte par gājienu).

Mača uzvarētājs ir sportists, kurš guvis visvairāk punktu un guvis vismaz 3 uzvaras.

Pretējā gadījumā tiek izspēlēts trīs ātrspēles taibreiks (20 minūtes + 10 sekundes par gājienu), tad, ja nepieciešams, tiek izspēlētas trīs ātrspēles (10 minūtes + 5 sekundes par gājienu), pēc tam, ja nepieciešams, superblics saskaņā ar Lēmana -Georgieva sistēmu (10 minūtes + 5 sekundes par gājienu, pirms kāds no dalībniekiem uzvar). Uzvaru skaits spēlēs ar klasisko laika kontroli tiek pieskaitīts uzvaru skaitam taibreikā.

Ja pirmās 6 spēles ar klasisko laika kontroli būtu neizšķirtas, būtu jāspēlē taibreiks, kura uzvarētājs maču izvirzītu vadībā ar 8-6.