Elvija Vanaga

Elvija Vanaga (dzimusi Rīgā) ir pirmā sporta klase 100 lauciņu dambretē. Treneris Raivo Dēliņš.  Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”.

Latvijas čempionāti 100 lauciņu dambretē:

3.vieta - 2023 (ātrajā dambretē - U26)

2019.gads.  Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem. 6. vieta - U-19.

2015.gads. 23.-24.oktobrī Dobelē norisinājās „Prāta spēles – Zemgale 2015”, kurās piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” dambretisti. Anna Bārbale izcīnīja uzvarētājas kausu jauniešu konkurencē, Elvija Vanaga 2. vietu un Laine Kreitāle 3. vietu sieviešu konkurencē 100 lauciņu dambretē.

Liepupē, 23. janvārī norisinājās Latvijas skolu jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā  veiksmīgi startēja arī Rīgas Skolēnu pils dambretisti. U-19 grupā 2. vietu izcīnīja Elvija Vanaga, bet U-16 grupā arī 2. vietu izcīnīja Magdalēna Nereda.

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” dambretes pulciņa un sporta bridža pulciņa audzēkņi un viņu skolotāji piedalījās 13. starptautiskajās prāta spēlēs „Zemgale”, kas norisinājās no 31.oktobra līdz 2. novembrim Dobelē.

Skolēnu pils dambretes komanda prāta divcīņā ieguva 4.vietu (dambrete, go, uzdevumu risināšana ), bet individuāli Elvija Vanaga ieguva uzvarētājas kausu 64 lauciņu dambretē un 2. vietu  100 lauciņu dambretē, Anna Barbale izcīnīja 4. vietu 100 lauciņu dambretē.

2014.gads. Dobelē no 24.-25.oktobrim norisinājās starptautiskās Prāta spēles. Skolēnu pils dambretes pulciņa audzēkņi ar labām sekmēm piedalījās dambretes  sacensībās. 100 lauciņu dambretē 1.vietu sieviešu konkurencē izcīnīja mūsu Elvija Vanaga, 1.vietu jaunietēm izcīnīja Magdalēna Nereda. Dāvis Linkaitis izcīnīja 3.vietu jauniešu ieskaitē. 64 lauciņu dambretē sievietēm Elvija Vanaga ieguva 3. vietu, bet jaunietēm Magdalēna Nereda palika 2.vietā.