Bauskas šaha un dambretes kluba rīkotajos pasākumos

1.10.

(64+100) 65 audzēkņi no desmit mācību iestādēm iesaistījās Bauskas šaha un dambretes kluba rīkotajos pasākumos septembra mēnesī. -vairāk- -M.Berga informācija-

1.10.

Kadetu vecuma zēni un meitenes aizvadīja kluba kausa izcīņas otros  turnīrus 64 lauciņu dambretē.  Uzvarēja Harijs Ivanovs (Bauskas pamatskola) 14 punkti no 18 un Madara Maslova (Bērzu pamatskola) 10 p. (18).

Rajona Olimpiādes  sacensībās 64 lauciņu dambretē minikadetu grupā uzvarēja Mežgaļu pamatskolas audzēkņi Kaspars un Laura Berkmaņi. Kasparam 18 punkti, Laurai – 17 punkti no 20. Zēniem sudraba un bronzas medaļas  izcīnīja Bauskas 2.vidusskolas audzēkņi Reinis Madžuls (14 p.) un Daniels Zibals (13 p.), Meitenēm sudraba medaļu saņēma Liana Agejenkova (Bauskas 2.vidusskola), bet bronzas Maira Liepiņa no Dzimtmisas pamatskolas (abām pa 12 punktiem).

Rajona Olimpiādes sacensībās simtlauciņu dambretē junioru grupā uzvarēja Bauskas 1.vidusskolas audzēkņi – Renārs un Elīna Saukas. Mācību iestāžu   vērtējumā katrai komandai ieskaitīja piecu dalībnieku izcīnīto vietu summu 64 un 100 lauciņu turnīros.  1.vietā Bauskas 1.vidusskola (8 p.), 2.vietā Bauskas 2.vidusskola  (13 p.), 3.vietā Saulaines PV (17 p.).