Визначення рослин, тварин, грибів

РОСЛИНИ

Рогози — багаторічні трав'янисті болотяні або прибережні рослини.

Зозулинце́ві, або Орхідні, — родина однодольних багаторічних наземних чи епіфітних трав'янистих рослин. Деякі з них, а саме види з підродини ванільних є деревними ліанами, які можуть сягати 20 м завдовжки й більше. Один же з найменших видів — Bulbophyllum minutissimum — сягає 3—4 мм.

Со́сна́ — рід хвойних дерев родини соснових. Це дерева або чагарники, ароматичні, вічнозелені; крона зазвичай конічна у молодих рослин, часто стає округлою або плосковерхою з віком.

Яли́на, смерека — рід хвойних дерев родини соснових, поширених від субтропіків на великій висоті до помірних і холодних районів Євразії й Північної Америки. Найпівденніший вид, Picea morrisonicola живе на Тайвані на 23° пн. широти, на висотах 2500–3000 метрів.

Воло́шка — рід трав'янистих рослин родини айстрових, або складноцвітих.

Квітка шипшини

Плоди шипшини

Калачики[6][7] (синонімМальва) Калачики — рід квіткових рослин, центральний в родині мальвові; налічує, за різними оцінками, 20-25 видів. До роду входять однорічні, дворічні та багаторічні трав'янисті рослини. Рід розповсюджений в помірному, субтропічному та тропічному поясах Європи, Азії та Африки.

Ромашка — рід однорічних дуже розгалужених рослин з сильним ароматичним запахом з родини айстрові.

Троя́нда, шипши́на — рід і культурна форма рослин родини розових, листопадні, рідко вічнозелені кущі до 4 метрів заввишки. Дикі рослини зростають, в основному, у помірному кліматі. Всього налічується близько 300—400 видів дикої троянди. Рослини зазвичай мають форму куща або ліани.

Кульбаба — рослина з гіллястим, стрижневим коренем завтовшки близько 2 см і завдовжки близько 60 см, яке у верхній частині переходить в коротке багатоголове кореневище. Листки голі, перисто-надрізані або цілісні, зібрані в прикореневу розетку. Квітконос соковитий, циліндричної форми, порожнистий, несе поодиноке суцвіття-кошик язичкових яскраво-жовтих квіток. Усі частини рослини містять густий білий молочний сік. Квітне кульбаба в квітні, плодоносить сім'янками з білим чубком — з квітня по травень.

Кали́на — рід рослин родини пижмівкових. Близько 150—175 видів. Чагарники або невеликі дерева.

Подоро́жник — рід одно- та багаторічних трав, рідше напівчагарників родини подорожникові. Нараховує більше як 200 видів, поширених по всій земній кулі; деякі з них вважаються бур'янами.

Кропива́, також жали́ва — рід рослин родини кропивові. Більшість видів рослин цього роду трав'янисті багаторічні рослини, але деякі з них є преставниками однорічних, а деякі з них чагарникові. Більшість видів мають жалкі волоски на стеблах і листі.

Береза — рід листопадних дерев та кущів родини березові. В Україні поширені види переважно з гладенькою білою корою, при основі стовбура кора чорно-сіра, глибокотріщинувата.

ТВАРИНИ

Лисиця

Дикий кабан

Свиня

Заяць

Вовк

Собака

Олень

Миша

Ворон

Сорока

Щука

Окунь

Карась

Тритон

Ящірка

Махаон

Капустянка

Бджола

Муха

Вуж

Гадюка

ГРИБИ

Опеньки

Мухомор

Бліда поганка

Підосиновик

Білий гриб

Підберезник

Лисички

Трутовик

Дощовик