Зіграно матчі 9-ого туру чемпіонату району

Post date: Jul 8, 2014 12:38:22 AM

Перша ліга

Турнірна таблиця після дев'ятого туру, перша ліга

У матчах дев’ятого туру, який, волею календаря, повинен був стати останнім у першому колі, але таким не став через численні переноси попередніх поєдинків чемпіонату району, у Симонові відбулося відразу дві гри і в обох місцеві АМАКО та АМАКО-2 зазнали поразок.

Звичайно, посилену увагу до себе привернув поєдинок діючого чемпіона району – ФК «Синів-Гоща» - та бронзового призера сезону 2013 – першої «амаківської» команди.

Гра не була багатою на гострі моменти - гольові моменти у першому таймі можна порахувати по пальцям однієї руки - зате відзначилася затятою боротьбою на кожному клаптику поля.

По перерві характер поєдинку не змінився: АМАКО пробувало грати «першим номером», а гравці «Синів-Гоща Юнайтед» більше розраховували на разючі «контри».

Ключовий епізод поєдинку трапився за чверть години до завершення матчу. Голкіпер господарів у черговий раз надто емоційно відрегував на ігрове зіткнення у власному карному майданчику. Причому, його емоції набули словесного вигляду у настільки «екзотичній» формі, що головний арбітр зустрічі, в чию сторони були адресовані «вербальні звороти» змушений був показати тому «гірчичника», що став другим у матчі та, автоматично, перетворився у червону картку.

Варто віддати належне господарям, граючи у меншості, вони не полишили спроб здобути три очки і продовжували великими силами йти уперед аж до фінального свистка. Щоправда, саме відсутність кваліфікованого голкіпера – а місце у рамці АМАКО зайняв польовий гравець - зіграло з ними злий жарт. На четвертій компенсованій хивлині гості отримали право на штрафний і Максим Гуда ударом «під стінкою» вразив ближній кут воріт симонівців. Рахунок став 0:1, а грати залишалося вже менше хвилини…

Друга «амаківська» команда також змушена була залишити поле рідного стадіону «на щиті» - на три голи капітана ФК «Курозвани» Тараса Ярощука господарі відповіли лише одним влучним пострілом Івана Коробчука.

З-поміж інших результатів варто відзначити перемогу ФК «Федорівка» у домашній грі проти малинівської «Чайки», що дозволило команді піднятися на третю сходинку у турнірній таблиці. Щоправда, клуб з Федорівки вже всі свої поєдинки у першому колі зіграв, а от АМАКО та «Чайка» ще мають в своєму запасі по одній грі та, цілком вірогідно, «посунуть» його з призового місця.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для "Рідний Край"