Чемпіон врятувався у матчі з «Калиною» лише на останніх хвилинах + турнірка + шахматка

Post date: Mar 22, 2018 2:08:14 PM

Результати матчів 6-7 турів.

ФК "Малинськ" - "Водник" (Рівне) - 6 - 0, "Коливань" (Клевань) - ФК "АГАТ" (Гоща) - 0 - 2, ФК "Малинськ" - КОЛІФКС (Костопіль) - 10 - 0, ОДЕК (Оржів) - "Калина" (Бугрин) - 1 - 1, "Коливань" (Клевань) - ОДЕК (Оржів) - 0 - 2, "Полісся" (Малятин) - ФК "АГАТ" (Гоща) - 0 - 1 (ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО), КОЛІФКС (Костопіль) - "Калина" (Бугрин) - 0 - 6, ФК "Малинськ" - ДЮСШ "Верес" (Рівне) - 4 - 0, ДЮСШ "Верес" (Рівне) - "Водник" (Рівне) - 2 - 2

Бугринська «Калина» продовжує демонструвати найбільш потужну гру у Рівному на передсезонному турнірі «Меморіал Володимира Шморгуна» серед усіх представників Гощанського району. Особливо знаковим поєдинком став матч бугринців проти чемпіона області – оржівського ОДЕКа. «Калина» не лише зуміла зупинити переможну ходу команди Олега Шандрука, але й цілком могла відсвяткувати повноцінну перемогу, адже саме її гравець відкрив рахунок у цій грі. Оржівцям вдалося відквитати м’яч лише за три хвилини до фінального свистка та звести матч до нічиєї 1:1. Таким чином, ОДЕК залишився на першому місці, тоді як «Калина» - на другому.

Нарешті, після серії невдалих результатів повернувся до звички перемагати гощанський ФК «АГАТ» – виграші в дербі з «Поліссям» та в матчі проти «Коливані» дозволили втриматися підопічним Володимира Ткачука на третій сходинці турнірної таблиці. Втім, на «агатівців» «під завісу» Меморіалу чекають дві суперсерйозні поєдинки проти ФК «Малинськ» та ОДЕКа. Лише у разі очкових здобутків гощанської команди у цих матчах вона може розраховувати на якесь призове місце в підсумку. В інакшому випадку три комплекти нагород між собою розподілять ОДЕК, ФК «Малиинськ» та «Калина».

Турнірна таблиця та шахматка на 22 березня.