Чемпіонат області: ФК "АГАТ" поступився у перенесеній грі 13 туру + ФОТО

Post date: Sep 22, 2017 8:43:34 AM

У середу, 20 вересня, гощанський ФК "АГАТ" провів перенесену зустріч Чемпіонату області. У Малинську підопічні Володимира Ткачука протистояли одному з фаворитів змагань - місцевому клубу.

Менше, ніж місяць тому ці два команди у Гощі провели пропущений матч першого кола, в якому перемогли гості з рахунком 4:2. Тоді ФК "Малинськ" домінував на полі, а ФК "АГАТ" змушений був грати на контратаках. Саме за такою ж схемою відбувся і звітний поєдинок.

У першому таймі малинські футболісти кілька разів були близькими до того, аби забивати у ворота гостей. Проте самовіддана гра в обороні та помилки суперника в завершальній стадії атак дозволили ФК "АГАТ" зберегти свої ворота "сухими".

Після перерви особливих змін в характері гри не відбулося. ФК "Малинськ" гнув свою лінію, атаки на ворота Олексія Дем'янця накочувалися одна за одною, але годину ігрового часу ФК "АГАТ" все ж протримався. Забити ж перший м'яч господарям вдалося в результаті прикрої помилки позаду, якою ж одразу скористався Олександр Малиновський, розстрілявши ворота гощанців з близької відстані. Нагадаємо, що екс-гравець ФК "Садове" провів гол і в гощанському поєдинку.

Ще раз ФК "АГАТ" пропустив наприкінці зустрічі і теж в результаті непорозуміння в обороні гостей. Форварду ФК "Малинськ", практично, подарували м'яч і Богдан Скоцький, вийшовши сам-на-сам з кіпером гощанців, обіграв його та спокійно закотив м'яч у порожні ворота.