Чемпіонат області: ФК "Садове" знову зіграв унічию

Post date: May 11, 2017 12:37:41 PM

Свій другий матч у новому сезоні першої ліги Рівненської області садівський клуб також звів до нічиєї. У виїзному матчі проти дебютанта першої ліги – «Колоса» з Кричильська - ФК «Садове» знову довелося відігруватися і знову команда це зробила ще до перерви. Олександр Любар за хвилину до завершення першого тайму реалізував пенальті, призначений за гру рукою.Мали шанс гості вивезти з Сарн (саме на місцевому стадіоні «Динамо» приймає «Колос» своїх суперників) перемогу, проте на останніх хвилинах удар Олександра Бесащука прийшовся точнісінько у голкіпера.

Гощанський ФК «АГАТ» в другому турі відпочивав – його поєдинок проти ФК «Малинськ» перенесено на 28 червня. Більше того, гощанці свій найближчий матч, який мав відбутися у 3 турі, відіграють пізніше, ніж інші клуби. 17 травня, у середу, «агатівці» відправляться в гості до чемпіона – оржівського ОДЕКа. Натомість, ФК «Садове» зіграє у найближчу неділю на власному полі проти сарненського «Маяка», якому нещодавно у кубковій дуелі поступився у серії післяматчевих пенальті.

Протокольні матчі 2 туру Чемпіонаті області.

Гра №6. "Сокіл" (Радивилів) - "Маяк" (Сарни) - 1:0 (0:0)

06.05.2017. 2 тур. Радивилів. Стадіон "Колос". 100 глядачів.

Суддя: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи: Оксенюк Андрій (автогол), 70 (1:0)

"Сокіл" (Радивилів): 1.Бовсунівський Олександр; Довбета Олександр; Школяр Сергій; Бадиляка Тарас; Посільський Олексій

"Маяк" (Сарни): 30.Тимошицький Андрій; Улянчук Дмитро; Українець Артем

Попередження: Довбета Олександр, 3; Школяр Сергій, 22; Улянчук Дмитро, 36; Бадиляка Тарас, 79; Українець Артем, 85; Посільський Олексій, 90+1

Гра №7. "Колос" (Кричильськ) - ФК "САДОВЕ" - 1:1 (1:1)

06.05.2017. 2 тур. Сарни. Стадіон "Динамо". 300 глядачів.

Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи: Левчун Роман, 35 (1:0) Любар Олександр - з пенальті, 44 (1:1)

"Колос" (Кричильськ): 1.Коротчук Олександр; Васильченко Костянтин; Сорока Юрій; Корзюк Віталій

ФК "Садове": 12.Пушик Владислав; 3.Колаковський Андрій (5.Жилінський Максим, 55); 24.Ядчишин Роман; 2.Сержанюк Олексій; 20.Федас Павло; 7.Цвик Сергій; 6.Ходак Мирослав (20.Баранчук Володимир, 40); 11.Гайдук Володимир; 10.Любар Олександр (13.Зубарєв Павло, 70); 25.Новосад Максим; 14.Жак Вадим (9.Бесащук Олександр, 80)

Попередження: Васильченко Костянтин, 21; Новосад Максим, 28; Колаковський Андрій, 50; Сорока Юрій, 72; Жак Вадим, 77; Зубарєв Павло, 85; Корзюк Віталій, 90

Гра №10. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Случ" (Березне) - 1:1 (0:1)

06.05.2017. 2 тур. Вараш. Стадіон "Ізотоп-РАЕС". 200 глядачів.

Суддя: Каращук Сергій (Рівне)

Голи: Тимофєєв Анатолій, 20 (0:1) Мельник Віктор, 90+2 (1:1)

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш): 1.Крисюк Юрій; Кушнір Олександр

"Случ" (Березне): 1.Дідух Микола; Джебженяк Вадим; Трохимчук Олег

Попередження: Джебженяк Вадим, 38; Трохимчук Олег, 62; Кушнір Олександр, 78; Дідух Микола, 80

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області 2017 після 2 туру.

Шахматка Чемпіонату Рівненської області 2017 після 2 туру.

Друга ліга

2 тур, 6 травня, субота

"Коливань" - "Стир" 1:3, "Сокіл" - "Водник" 3:6, "КамАЗ-Агро" - "Волинь-Цемент" 2:1, "Експрес" - "Полісся" 2:1, "Граніт" - ФК "Костопіль" 3:1, "Енергія" - ФК "Острог-Академія-Острозький район" 2:3

Єдиний представник Гощанщини у першості в другому турі не грав. Найближчий поєдинок у рамках туру третього бугринська «Калина» проведе у суботу, 13 травня, у Рівному проти місцевого «Водника».

Також у суботу відіграє свою стартову гру у новому сезоні чемпіонату Рівненщини серед ветеранів гощанський «Зеніт слави». О 16:00 у Гощі на стадіоні ДЮСШ він прийматиме віце-чемпіона області – млинівську «Ікву».