Технічні дані матчів 6 туру Чемпіонату району

Post date: Jun 14, 2018 10:32:10 AM

У головному матчі туру в Гощі зійшлися місцевий "Агат" та русивельський "Дедденс". Гості до цієї гри п'ять матчів поспіль не те що не відчували гіркоти поразки, але й жодного разу не втрачали очок. Агатівці, на відміну від суперника, вже встигли двічі оступитися (програш та нічия), тому втрачати в третьому поєдинку їм було категорично протипоказано.

Початок матчу виявився вдалим для "Дедденса", котрий вже на 2-й хвилині повів у рахунку - відзначився один з лідерів гонки бомбардирів Володимир Кручок. Господарі намагалися реабілітуватися ще до перерви, проте перший тайм так і завершився за мінімальної переваги у рахунку гостей.

Ситуацію для агатівців також ускладнювали і серйозні кадрові проблеми - на полі був відсутній плеймейкер гощанців Віталій Момотюк, а ще один лідер "Агату" - Артем Ковтунович - залишив поле у першому таймі через проблеми зі здоров'ям.

У свою чергу, вирішувати долю поєдинку на користь гощанців мав Олександр Дмитрієнко, проте він не реалізував кілька зручних нагод для взяття воріт суперника. На щастя для "Агата" те, що не вдалося партнеру, вийшло у Максима Гуди, котрий за одинадцять хвилин двічі примусив капітулювати кіпера суперників і приніс команді Юрія Демчука перемогу 2:1.

Одноклубники гощанців із Симонова у звітному турі гостювали у Корецькому районі і після першого тайму поступалися ФК "Межиричі" 0:1. Щоправда, в другій половині зустрічі все стало на свої місця і агатівці здобули перемогу з рахунком 4:2. Голів у цій зустрічі могло бути й більше, проте "Агат" в черговий раз не реалізував одинадцятиметровий (загалом третій з початку сезону!).

Непереливки було фаворитам і в Садовому, куди завітав ФК "Курозвани". Господарі досить легко повели у рахунку, проте розвинути свій успіх їм ніяк не вдавалося, хоча зручних нагод для цього їм аж ніяк не бракувало. А от по перерві вже курозванці все більш наполегливо шукали шляхів до воріт Дмитра Глущука і, нарешті, зрівняли рахунок на 65-й хвилині.

Далі гра пішла на зустрічних курсах, але, в підсумку, більше поталанило ФК "Садове-2", футболісти якого в заключні хвилини двічі відправляли шкіряну кулю до сітки воріт опонентів.

Останній матч туру - поєдинок двох середнячків Чемпіонату району у Бугрині - завершився бойовою нічиєю 2:2.