Обласні змагання: ФК "АГАТ" та ФК "Садове" здобули сухі домашні перемоги + турнірки + шахматки + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Sep 27, 2016 4:34:51 PM

Чемпіонат області (перша ліга), 14 тур.

ОДЕК – «Маяк» – 2:2, юнаки – 0:3, ФК "АГАТ" (Гоща) – "Сокіл" (Радивилів) – 2:0, ю – 0:1, ФК "Садове" – "Волинь-Цемент" (Здолбунів) – 6:0, ю – 12:0, "Случ" (Березне) – ФК "Млинів" – 0:1, ю – 4:0, ФК «Малинськ» - «Случ» (Березне) – 6:0

Після болючої поразки в минулому матчі в Оржеві з рахунком 1:7 ФК «Садове» у чотирнадцятому турі отримала змогу «відвести душу» в матчі з аутсайдером. Футболісти з Садового забили у ворота «Волинь-Цемента» шість м’ячів, зберігши власні ворота недоторканними.

А от матч у Гощі місцевого ФК «АГАТ» та «Сокола» з Радивилова виявився набагато напруженішим. Фактично, у цьому поєдинку розігрувалося четверте місце в турнірній таблиці. У випадку перемоги гостей, Радивилів робив серйозну заявку на те, що «соколята» на цьому місці й фінішують. А от у випадку виграшу гощанців «агатівці» зрівнялися б за очками з конкурентами і далі, зважаючи на більш сприятливий календар, могли б самі розраховувати на фініш у четвірці.

Перший тайм гощанського мату пройшов за деякої територіальної переваги господарів, проте до справді гольових моментів поруч із воротами обох команд справа не дійшла. Зате вже у дебюті першої половини ФК «АГАТ» вийшов уперед – удар капітана господарів Олега Буркальця у карному майданчику заблокувала рука захисника і рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок арбітра чітко виконав Володимир Гайдук і гощанці повели 1:0.

За десять хвилин після цього епізоду активність Гайдука у штрафній зоні при відборі м’яча привела до помилки голкіпера «Сокола», який просто звалив форварда господарів – другий пенальті. Сам постраждалий вирішив вдруге пробити з «крапки», але цього разу страж воріт переграв Володимира і парирував удар.

Незабаром міг давати суддя ще один «пеналь», коли шкіряна куля після подачі кутового потрапила у високо підняту руку гравця з Радивилова, але третій одинадцятиметровий в одній грі певно вже здався арбітру перебором…

Гра за хиткої переваги гощанців 1:0 тривала до останніх хвилин поєдинку. «Сокіл» змушений був йти вперед, а «агатівці» пробували ловити суперників на контратаках. Одна з них завершилася успішно на 85 хвилині. Володимир Гайдук на лівому флангу фінтом обіграв опікуна і, ввійшовши у карну зону, з гострого кута кинджальним ударом вразив ворота радивилівців удруге в матчі. Рахунок 2:0 в підсумку і став остаточним у цій грі.

Першість області (друга ліга), 12 ("Північ") і 16 ("Південь") тури.

Коливань - Вельбівно - 1:0

Чемпіонат ветеранів 35+, 1/4 фіналу (перші матчі)

Сокіл Радивилів – Славія – 1:1

Маяк Сарни – Іква Млинів – 1:4

Дубровиця – "Зеніт слави" (Гоща) – 1:0

Ізотоп – Автоленд – 2:1

Турнірна таблиця та шахматка після 14 туру, перша ліга

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 2 очки за неявку команди юнаків на два матчі.