Камбек у фіналі приніся ФК "Садове-2" Кубок району 2017 + ФОТО

Post date: Aug 25, 2017 9:23:16 AM

На День Незалежності в Гощі відбувся вирішальний поєдинок за Кубок Гощанського району. В ньому зійшлися лідери нинішнього Чемпіонату району – ФК «Садове-2» та «Полісся» (Малятин), тому гра обіцяла виявитися цікавою і, в підсумку, не обманула сподівання численних глядачів. Сам поєдинок почався під диктовку малятинців. «Блакитно-білі» частіше гостювали на половині поля «червоних», активніше йшли вперед і, як наслідок, вже на 7-й хвилині примусили захист суперника помилитися. Обрізка на фланзі, простріл у карний майданчик і оборонець ФК «Садове-2» зрізав м’яч головою у власні ворота – 0:1.

Після пропущеного голу садівчани спробували відразу ж виправити становище, але попереду в них у першому таймі відверто не клеїлося. Початок другої половини зустрічі став продовженням першої – «Полісся» діяло активніше та наполегливіше, що привело до другого м’яча у ворота ФК «Садове-2» на 59-й хвилині, автором якого став Євген Білий.

За рахунку 2:0 на свою користь і за півгодини до завершення матчу малятинці, здалося, вже повірили у свою перемогу. Вони віддали ініціативу супернику, «сіли» в оборону, до того ж вирішили дати зіграти у матчі резервному складу.

Садівчани ж, навпаки, пішли уперед майже всіма силами, оголяючи свої тили і роблячи ставку лише на атаку, адже втрачати їм вже не було чого. Така тактика дала свої результати вже на 77 хвилині, коли Дмитро Глущук обійшов на фланзі відразу трьох візаві і віддав передачу на тезку – Дмитра Паруха. Удар останнього з близької відстані був точний – 1:2. А за три хвилини до фінального свистка Ярослав Тиндюк після передачі Сергія Кресанова «продавив» оборону «Полісся» і закотив м’яч у порожні ворота – 2:2.

За регламентом розіграшу Кубка після нічийного результату команди відразу приступили до пробиття одинадцятиметрових. У серії із п’яти перших ударів голкіпери обох клубів «потягнули» по одному. Далі гравці били вже до промаху. Малятинець Олександр Гордійчук м’яч пропустив, а от садівчанин Олександр Алексюк вийняв шкіряну кулю з правої верхньої дев’ятки – 5:4 і ФК «Садове-2» стає володарем Кубка Гощанського району 2017 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ

ФК "Садове-2" - "Полісся" (Малятин) - 2:2 (0:1). По пенальті - 5:4

24.08.2017. Кубок району. Фінал. Матч на нейтральному полі. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Арбітри: головний суддя - Гапончук Іван (Гоща), асистенти - Роман Юрій (Горбаків), Бородавкін Сергій (Рівне).

Голи: автогол, 7 (0:1) Білий Євген, 59 (0:2) Парух Дмитро, 77 (1:2) Тиндюк Ярослав, 87 (2:2)

Післематчеві пенальті: 1. Величко Володимир (ФК "Садове-2"), - гол (1:0) 3. Вакульчик Ігор (ФК "Садове-2"), - гол (2:1) 5. Парух Дмитро (ФК "Садове-2"), - гол (3:2) 7. Тиндюк Ярослав (ФК "Садове-2"), - голкіпер (3:2) 9. Кресанов Сергій (ФК "Садове-2"), - гол (4:3) 11. Штундер Василь (ФК "Садове-2"), - гол (5:4)

ФК "Садове-2": Матюк Олександр (Алексюк Олександр, 62); Бенедичук Ярослав; Шокур Володимир (к); Басовець Василь (Кресанов Сергій, 46); Бондарчук Андрій (Штундер Василь, 70); Калюжний Дмитро; Соловей Юрій (Вакульчик Ігор, 60); Парух Дмитро; Шило Вадим (Глущук Дмитро, 75); Величко Володимир; Тиндюк Ярослав. Середній вік: 30,1 року.

Попередження: Шило Вадим, 25; Бенедичук Ярослав, 35 - Войцеховський Дмитро, 25; Ревуцький Євген, 30.

Для команди з Садового цей фінал Кубка став третім за останні десять років і другим, в якому вона святкувала перемогу.