Турнірна таблиця першої ліги перед матчами останнього туру

Post date: Jul 2, 2015 8:32:02 AM

Районні змагання: Суперкубок поїхав у Малинівку

Суперкубок Гощанського району за підсумками сезону 2014:

«Чайка» (Малинівка) – ФК «Синів-Гоща» - 2:1

Перший районний трофей нового сезону відправився у Малинівку – тамтешня «Чайка» у суперфіналі переграла чемпіона минулого сезону ФК «Синів-Гоща» завдяки голу на останніх хвилинах.

Малинівські футболісти першими відкрили рахунок у зустрічі в середині другого тайму, але ФК «Синів-Гоща» майже відразу його зрівняв. Надалі на полі точилася рівна боротьба без особливих загострень як перед одними, так і перед іншими воротами. Вирішальним став момент у карній зоні синівсько-гощанської команди, коли за декілька хвилин до завершення основного часу поєдинку нападник «Чайки» впав у штрафному майданчику і головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота ФК «Синів-Гоща». Саме цей удар з одинадцятиметрової позначки приніс команді з Малинівки підсумкову перемогу та почесний трофей.

Результати матчів 9 туру, перша ліга:

ФК "Малятин" - ФК "Дорогобуж" – 4:0, АМАКО (Симонів) - ФК "Новоставці" - 3:2, ФК "Курозвани" - "Горинь" (Воскодави) - 8:2

Останній тур в першій лізі виявився неповним через задіяність команд у матчах Кубка та Суперкубка. У результаті, ФК «Курозвани» піднявся на перше місце, другими опинився АМАКО із Симонова. З передостаннього місця на четверте «стрибнув» ФК «Малятин».