Чемпіонат району: ФК "Курозвани" став другим у групі А, "Горинь" зберегла лідерство у групі "Б" + ФОТО

Post date: Jul 12, 2017 1:56:08 PM

Результати матчів 10 туру."Калина-2" (Бугрин/Новоставці) - ФК "Бабин-Захід-Авто" - 3:0 (тех. рез.), "Полісся" (Малятин) - "Дедденс" (Русивель) - 4:0, "Чайка" (Малинівка) - "Горинь" (Воскодави) 2:4, ФК "Горбаків" - "Агат" (Гоща) - 0:1, ФК "Курозвани" - "Агат" (Симонів) 2:1, ФК "Садове-2" - "Interbeton" (Тудорів/Рясники) 4:1 (ПЕРЕГДЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ)

У звітному турі в групі А у двох матчах розігрувалися, фактично, «золоті» очки. ФК «Курозвани» вчергове підтвердили статус домашньої команди взагалі та незручного суперника для симонівського «Агата» зокрема. У грі першого кола «жовто-чорні» у Симонові зіграли з агатівцями внічию, а на власному полі вирішили на задовольнятися половинчастими рішеннями і взяли повноцінні три очки.

Перемогу у домашній зустрічі відсвяткував і лідер групи – у Садовому господарі вже у першому таймі вели з рахунком 3:0, проте гості з «Інтербетону» один м’яч до перерви встигли сквитати, до того ж вони не реалізували пенальті, яке відбив кіпер ФК «Садове-2». На початку другого тайму господарі збільшили рахунок до 4:1 і, здавалося, без проблем доведуть матч до крупної перемоги. Проте більшу частину часу, що лишився до фінального свистка садівчани провели у меншості – серйозну травму отримав їх хавбек, а заміни вже були використані повністю. Чисельною перевагою, в підсумку, гості так і не скористалися, хоча гра пішла на зустрічних курсах і гольових моментів вистачало біля воріт обох суперників.

Програш об’єднаної команди Рясників і Федорівки та технічна перемога «Калини-2» «викреслив» «інтербетонівців» з учасників фінального етапу чемпіонату. Тепер вони ризикують до нього так і не потрапити. Щоправда й бугринцям для того, аби обійти конкурентів, треба обов’язково брати очки у виїзних матчах проти ФК «Курозвани» та «Агат» (Симонів). Тоді як «Інтербетон» отримає «бонусні» бали за ФК «Бабин» і прийматиме симонівський клуб на своєму полі, що теж підвищує його шанси на очкові здобутки.

Щодо ситуації у групі Б, то тут надважливі три очки у Горбакові взяв гощанський «Агат». Мінімальну перемогу гостям приніс удар Олександра Дмитрієнка на другій компенсованій хвилині. Таким чином, гощанці вже виконали своєрідне завдання-мінімум на перший етап Чемпіонату району – пройшли його з другим показником втрачених очок. Далі на «Агат» чекають ще два матчі, але вони вже ніякого турнірного значення практично не матимуть.

А от лідер групи Б має провести ще два дуже серйозних виїзні поєдинки – проти «Полісся» та ФК «Горбаків». Обігравши у гостях «Чайку» у звітному турі, «Горинь» фактично позбавила малинівську команду шансів зіграти на фінальному етапі.

Турнірні таблиці Чемпіонату Гощанського району після 10 туру.

Шахматки Чемпіонату Гощанського району після 10 туру.