Обласні змагання: в передостанньому турі ФК «Садове» зрівнявся з ФК "АГАТ" + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Oct 20, 2016 11:00:36 AM

Перша ліга. 17 тур.

"Маяк" (Сарни) - ФК "Млинів" - 1:1, ФК "Садове" - "АГАТ" (Гоща) - 3:1, ФК "Малинськ" - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 3:0 (тех. рез.), "Случ" (Березне) - "Сокіл" (Радивилів) - 1:1, ФК "Малинськ" - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 3:0

Після матчів передостаннього туру в першій обласній лізі дві гощанські команди зрівнялися за набраними очками. В обох колективів в активі по 25 залікових бали, проте завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів ФК «АГАТ» посідає четверту сходинку, а ФК «Садове» розмістився на п’ятому щаблі турнірної таблиці.

Щодо результатів, показаних у 17 турі, то садівчани на виїзді у нелегкому матчі проти ФК «Млинів» зуміли двічі забити у меншості, тоді як господарі поля розписалися у воротах гостей лише раз.

Гощанський «АГАТ» свій матч проводив пізніше – у середу, 19 жовтня, вдома команда Володимира Новака приймала «без п’яти хвилин» срібного призера Чемпіонату з Малинська. Фаворити цієї гри почали поєдинок значно впевненіше і вже на 16-й хвилині відкрили рахунок. Щоправда, не обійшлося тут без «допомоги» «людини в чорному» - головний арбітр призначив спірне пенальті у ворота господарів після штовханини у карному майданчику. Як би там не було, ФК «Малинськ» не тільки реалізував одинадцятиметровий, але й за чверть години розвинув свій успіх, провівши гостру атаку лівим флангом з наступною подачею на лінію воротарського майданчика. Удар головою – і «агатівці» поступаються вже 0:2.

До честі гравців ФК «АГАТ» другий гол став для них своєрідним каталізатором активності. Господарі почали частіше та, головне, сміливіше оперувати попереду і це принесли свої плоди. Незадовго до перерви на флангову подачу Віталія Шепеля відгукнувся захисники гостей і головою ефектно переправив шкіряну кулю у праву дев’ятку власних воріт – 1:2.

У другому таймі гра пішла ще жвавіше, обидві команди, здавалося, увімкнули додаткові швидкості. Небезпечних моментів не бракувало ні біля воріт ФК «Малинськ», ні ФК «АГАТ», хоча певну перевагу за їх кількістю варто все ж відати господарям.

Утім, якісніше під завісу матчу зіграли таки малинські футболісти. Після «придуманого» рефері кутового гості провели третій м’яч, який і остаточно «вбив» інтригу в цій зустрічі – 1:3 на користь ФК «Малинськ», який за тур до завершення чемпіонату став недосяжним для сарненського «Маяка» та завоював срібні нагороди змагань.

Нагадаємо, що в останньому ФК «АГАТ» зіграє на виїзді проти березнівського «Случа», а ФК «Садове» відправиться в гості до ФК «Малинськ». Саме від результатів цих матчів і буде залежати доля четвертого місця. Теоретично, в боротьбу гощанських клубів може втрутитися радивилівський «Сокіл», проте для цього йому треба обігрувати в гостях сарненчан і чекати осічок садівчан та гощанців у своїх матчах.

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 3 очки за неявку команди юнаків на три матчі.