ФК "Садове" та ФК "АГАТ" у стартовому матчі чемпіонату "розписали" нічию + ВІДЕО + ФОТО

Post date: May 1, 2017 6:10:49 PM

ФК "Садове" у Чемпіонаті області сезону 2017 року стартовий матч провів проти сусідів із Гощі - ФК "АГАТ". Поєдинок між принциповими суперниками завершився унічию, що, за великим рахунком, об'єктивно відобразило паритет сил у цій грі. Гості упевнено розпочали зустріч і святкували перший успіх уже на другій хвилині. Екс-гравець ФК "Садове" Дмитро Вознюк виконав подачу з правого флангу, а в штрафному майданчику першим на м'ячі опинився новачок "агатівців" Юрій Шаула. Удар головою останнього виявився результативним і шкіряна куля від бокової стійки опинилася у сітці воріт Владислава Пушика.

Після забитого м'яча гощанці продовжували активно шукати щастя поруч з воротами суперників і в одному з епізодів Олег Буркалець після передачі Вознюка цілком міг подвоїти перевагу своєї команди, але цього разу страж воріт ФК "Садове" зіграв надійно.

Поступово ініціатива у зустрічі перейшла до господарів, які намагалися до перерви принаймні зрівняти рахунок. Це садівчанам вдалося на 35 хвилині, коли екс-гощанець Олександр Любар заробив штрафний трішки правіше від центру карної зони, а стандарт вдало виконав Максим Новосад. За господарів у цьому епізоді "зіграло" й домашнє поле - м'яч потрапив у горбочок перед Олексієм Дем'янцем і перелетів через кіпера ФК "АГАТ", який вже стелився під удар.

За рахунку 1:1 команди завершили перший тайм.

У другій половині зустрічі справа до забитих м'ячів так і не дійшла. У складі господарів не знайшлося "джокера", котрий зумів би вирішити долю поєдинку на їх користь. Хоча активності попереду додала поява Володимира Баранчука. Гості, в свою чергу, кілька разів небезпечно пробивали з середньої дистанції, але неточно.

Як підсумок, жодній з команд здобути жадану перемогу не вдалося - бойова нічия. До речі, "мирний" результат став "популярним" на старті чемпіонату - ще два матчі першого туру, котрі гралися у цей день, завершилися нічийними рахунками.

Перша ліга

1 тур 29 квітня, субота 16:00 ФК "САДОВЕ" – ФК "АГАТ" 1:1 (юнаки 1:7) 16:00 ОДЕК – "Ізотоп-РАЕС" 0:0 (юнаки 0:0) 16:00 "Вілія" – "Сокіл" 1:1 (юнаки 3:0)

Друга ліга

1 тур 29 квітня, субота 16:00 "Водник" – "КамАЗ-Агро" 1:1 16:00 "Волинь-Цемент" – "Експрес" 0:3 16:00 "Полісся" – "Граніт" 3:0 16:00 ФК "Костопіль" – "Стир" 1:0 16:00 "Коливань" – "Енергія" 1:1 30 квітня, неділя 16:00 "Калина" – "Сокіл" 5:2