Суперкубок Гощанського району - 2017 завоював гощанський "Агат"

Post date: Oct 17, 2017 8:36:11 AM

У матчі за останній трофей футбольного сезону зійшлися чемпіон району – «Агат» із Гощі – та володар Кубка – ФК «Садове-2». Як виявилося трішки пізніше, доля цього поєдинку, а також останнього трофею у сезоні 2017 року визначилася ще у першому таймі.

Рахунок у зустрічі відкрили гощанці, котрі використали стандарт. Подачу зі штрафного у середині першої половини матчу замкнув Андрій Ярощук, який головою вразив ближній кут воріт садівчан. Щоправда, для ФК «Садове-2» знадобилося зовсім небагато часу, аби відновити статус-кво - Дмитро Парух виявився першим на добиванні і зробив рахунок нічийним 1:1.

Далі гра продовжувала йти на зустрічних курсах, моменти виникали поблизу воріт обох команд, проте реалізували один зі своїх епізодів тільки гощанці. Другий м’яч «Агат» провів завдяки помилці в обороні суперника. Обрізка на правому фланзі захисту садівчан привела до подачі у карний майданчик ФК «Садове-2», де Максим Гуда головою відправив шкіряну кулю у сітку воріт – 2:1.

А на фініші тайму гощанці залишилися у меншості. У штовханині біля бокової лінії Іван Тарасюк отримав другий гірчичник, який перетворився у червону картку. Це рішення головного арбітра викликало цілу бурю незадоволення у стані «Агату» і рефері Сергій Бородавкін, який на протязі всього тайму не раз приймав неоднозначні рішення, взагалі вирішив не виходити на поле по перерві. Таким чином, функції головного судді матчі змушений був прийняти на себе Юрій Роман, який у першому таймі бігав на лінії.

У другому таймі, маючи чисельну перевагу, ФК «Садове-2» почав справжню облогу воріт «Агату», на що гощанці пробували відповідати контратаками. В одній з них вони, навіть, провели м’яч, проте з порушенням правил – арбітр зафіксував положення «поза грою».

Щодо садівчан, то вони одну за одною марнували зручні нагоди поблизу воріт суперника. В декількох епізодах надійно зіграв кіпер гощанців, але в більшості випадків гравців ФК «Садове-2» підводила точність на завершальній стадії атаки. Останню нагоду зрівняти рахунок садівчани втратили на четвертій компенсованій хвилині, коли флангова подача завершилася ударом голови їх нападника вище дев’ятки. Отож, матч так і завершися з рахунком 2:1 на користь футболістів з Гощі, які завоювали останній трофей нинішнього футбольного сезону в районі – Суперкубок.

Крім того, перед початком цієї зустрічі голова Гощанської районної федерації футболу Вячеслав Гапончук та член виконкому Рівненської обласної федерації футболу Юрій Буркалець нагородили кращих футболістів району в індивідуальних номінаціях та команди-призери. Золоті нагороди отримав «Агат» (Гоща), срібні – «Полісся» (Малятин), бронзові – ФК «Садове-2». Найкращим тренером визнано Віталія Фурманця («Полісся»), голкіпером – Дорошкевича Сергія («Агат»), гравцем – Дмитрієнка Олександра («Агат»).