Область: "АГАТ" крупно програв у Сарнах, ФК "Садове" не виграв у Березному

Post date: Sep 8, 2016 10:36:17 AM

Перша ліга. 11 тур.ОДЕК (Оржів) - ФК "Малинськ" - 4:1, ФК "Млинів" - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) – 3:0 (тех. рез.), "Случ" (Березне) - ФК "Садове" - 0:0, "Маяк" (Сарни) - "АГАТ" (Гоща) - 5:0, "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Сокіл" (Радивилів) - 2:3

Центральним матчем туру та, й можливо, всього чемпіонату, став поєдинок у Оржеві, де місцевий ОДЕК приймав ФК «Малинськ». Саме представники Березнівського району були найближчими переслідувачами повпредів Рівненського району до звітної гри. У разі повноцінного успіху – виграшу - малинська команда виходила в лідери за втраченими очками.

Крім того, принциповість матчу додавав той факт, що зовсім недавно саме ці дві команди зіграли у фіналі Кубку області, який завершився неоднозначною перемогою ФК «Малинськ».

Утім, перебіг подій на полі стадіону «ОДЕК-Україна» продемонстрував перевагу команди Олега Шандрука. Ще у першому таймі господарі двічі вразили ворота гостей – відзначилися Ніколайчук на 19 хвилині та Семенчук на 44-ій. У другому таймі Груша з пенальті (54 хв) довів перевагу ОДЕКа над суперником до трьох м’ячів, щоправда ФК «Малинськ» за чверть години до завершення поєдинку, здавалося, відродив інтригу завдяки голу Анатолія Оніщука. Проте Апанчук на третій компенсованій хвилині встановив остаточний рахунок 4:1.

А от гощанські команди невдало відіграли звітний тур. «Агат» в гостях зазнав нищівної поразки від «Маяка» і дозволив піднятися сарненчанам на другу сходинку в турнірній таблиці.

ФК «Садове» свій гостьовий поєдинок теж проводив на Поліссі, щоправда не з такими плачевними наслідками. У грі проти березнівського «Случа» садівчани задовольнилися «сухою» нічиєю. Щоправда, мова тут йде не про здобуток одного очка, а втрату двох. Адже березнівський клуб зараз перебуває у підвалинах турнірної таблиці.

Турнірна таблиця та шахматка після 12 туру

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 1 очко.

Друга ліга.

"Агат" (Симонів) - "Стир" (Демидівка) - 2:0, ФК "Вельбівне" - ФК "Зоря" - 3:0, "Калина" (Бугрин) - ФК "Острог-Академія" - 2:2, ФК "Рафалівка" - МФК "Енергія" (Володимирець) – 7:1, "Граніт" (Томашгород) - "Полісся" (Рокитне) - 1:2, "Коливань" (Клевань) - "Сокіл" (Садове) – 1:0, "Колос" (Кричильськ) - ФК "Костопіль" - 0:0

Три представники Гощанського району по-різному відіграли свої матчі у тринадцятому турі другої обласної ліги. Найвдаліше виступив «Агат» із Симонова, який вдома обіграв демидівський «Стир». У Бугрині «Калина» не зуміла здолати опір ФК «Острог-Академія» - вже на 14 хвилині господарі програвали 0:2 і зрівняти рахунок бугринці зуміли лише на 73 хвилині. Єдиний м'яч, пропущений в середині першого тайму у грі проти «Коливані» став фатальним для «Сокола» з Садового. Поразка не відкинула команду Олександра Гайдука з другої позиції у турнірній таблиці тільки тому, що безпосередні переслідувачі з «Імпульсу» (Дубно) поєдинок у цьому турі пропускали.

Турнірна таблиця та шахматка після 12 туру ("Південь") і 9 туру ("Північ")

Радивилів - Дубнівський р-н - +:-

У грі за друге місце в групі гощанська команда обіграла дубенчан і фактично гарантувала собі друге місце у групі та вихід до наступного етапу.