Чемпіонат Гощанського району завершився

Post date: Oct 30, 2016 1:30:45 PM

Пропущена гра, 29 жовтня."Горинь" (Воскодави) - ФК "Горбаків" - 0:10

Матчі 8 туру фінального етапу, 1-8 місця, 30 жовтня.

ФК "Тудорів" (Федорівка) - "Чайка" (Малинівка) - 4:1, "Горинь" (Воскодави) - ФК "Малятин" - 1:1, "Агат" (Симонів) - ФК "Горбаків" - 3:0, ФК "Садове" - ФК "Курозвани" – 4:1

В останньому турі жоден з матчів особливого турнірного значення вже не мав. Завдяки перемозі ФК «Горбаків» у перенесеній грі проти «Горині» горбаківці достроково гарантували собі срібні нагороди. ФК «Малятин» залишився третім і в матчі проти тої ж таки воскодавської команди у разі перемоги міг лише наздогнати за очками Горбаків, але аж ніяк не випередити.

Втім, гра у Воскодавах завершилася внічию, а горбаківці, навіть, у випадку поразки у Симонові, вже нічим не ризикували. А от для «Агату» максимально можливим у цьому сезоні залишалося четверте місце, яке вони і посіли, обігравши ФК «Горбаків».

Допомогли їм у цьому гравці ФК «Садове», котрі у Гощі переграли безпосередніх конкурентів «агатівців» із Курозван. Сам поєдинок садівчан проти ФК «Курозван» вийшов багатим на події – номінальні господарі весь перший тайм «просиділи» на воротах суперника, але відкрити рахунок не змогли. У другому таймі ФК «Садове» залишився у меншості, до того ж, у воротах опинився польовий гравець. Після цього курозванці пішли вперед і… почали пропускати. На перший матч садівчан ФК «Курозвани» ще відповів своїм, але далі забивали лише гравці ФК «Садове» - 4:1.

Нарешті, у «битві» двох останніх команд фінального етапу у Федорівці ФК «Тудорів» взяв упевнений реванш у «Чайки» за поразку в першому колі 2:3 у Малинівки. Утім, господарі так і залишилися на останній сходинці турнірки і тепер готуються до перехідної гри з ФК «Новоставців», яка відбудеться у неділю, 6 листопада, у Гощі.

Крім того, тоді ж пройде і остання гра сезону 2016 в Гощанському районі – поєдинок за Суперкубок. У ній зустрінуться чемпіон ФК «Садове» та володар Кубка «Горинь» із Воскодав.

Фінальний етап. Підсумкова турнірна таблиця та "шахматки".