Чемпіонат області: гощанські команди здобули дві домашні перемоги + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Oct 11, 2017 9:07:13 AM

У черговому турі Чемпіонату області гощанська команда приймала на власному полі «Ізотоп-РАЕС» із Вараша, який посідав третє місце в турнірній таблиці змагань. Нагадаємо, у матчі першого кола ФК «АГАТ», програючи 0:2, зумів рахунок зрівняти, але пропустив прикрий третій м’яч вже на компенсованих хвилинах та поступився 2:3. Таким чином, у своєрідному матчі-відповіді вже на домашній арені гощанці просто горіли бажанням отримати сатисфакцію за несправедливий програш у Вараші.

Початок поєдинку та його перша чверть пройшли під диктовку господарів, які більше контролювали м’яч та, в основному, вели гру на половині поля суперника. Щоправда, матеріалізувати свою перевагу у голи агатівцям на цьому відтинку поєдинку не вдалося і «атомники» поступово самі почали більше загрожувати воротам гощанців.

Утім, відкрити рахунок у зустрічі вдалося саме гравцям ФК «АГАТ». Вадим Сачук кинув у прорив по правому флангу Павла Зубарєва. Форвард гощанців уникнув офсайдної пастки, увірвався у карний майданчик «Ізотопу» та спробував прострілити. Голкіпер Вараша пішов «читати» цю передачу, але у Зубарєва вийшов не зовсім пас, а швидше удар, який застав зненацька стража воріт гостей – 1:0.

Перший тайм матч так і завершився за мінімальної переваги гощанців, а початок другої половини виявився за «Ізотопом». Урешті-решт, активні дії попереду гостей завершилися дальнім ударом на 55-й хвилині, який застав зненацька Олексія Дем’янця – 1:1.

За такого розвитку подій гравцям ФК «АГАТ» знову залишалося тільки йти вперед, адже нічия їх аж ніяк не влаштовувала. Зусилля господарів були винагородженні на 71-й хвилині, коли колективний пресинг на правому фланзі привів до перехоплення м’яча та швидкої контратаки. Під час її завершення Сергій Цвик віддав пас на Павла Зубарєва і той в один дотик з лінії штрафного майданчика відправив шкіряну кулю у дальній кут воріт команди з Вараша – 2:1.

Після цього гощанці ще як мінімум двічі могли збільшувати рахунок. Спочатку Вадим Сачук ударом зі штрафного струсонув бокову стійку воріт атомників, а на 90-й хвилині Володимир Баранчук з близької відстані дивом не поцілив у порожній кут, замикаючи передачу партнерів. Після цього команди відіграли ще три компенсовані хвилини і матч завершився з рахунком 2:1 на користь ФК «АГАТ».

Ця перемога дозволила гощанському клубу знову повернутися на шосте місце у турнірній таблиці. Посприяли такому ривку догори і результати матчів безпосередніх конкурентів агатівців із Березного та Радивилова, які свої поєдинки програли.

Зокрема, «Случ» доволі несподівано поступився у Садовому. Березнівчани у гостьовому матчі проти садівчан відкрили рахунок вже на десятій хвилині, але, як виявилося, занадто рано повірили у перемогу над господарями. Вже на 25-й хвилині Борис Ющук замкнув фланговий навіс і розстріляв упритул ворота березнівчан – 1:1. Ще через сім хвилин Дмитро Савчук скористався помилкою голкіпера суперника, перехопив м’яч і ударом з-за меж карного майданчика вразив дальній кут – 2:1.

У час, що залишався до завершення першого тайму та практично всю другу половину зустрічі «Случ» провів у марних намаганнях відігратися. Гравці команди з Березного декілька разів були близькими до успіху, проте на завершальній стадії їх підводила майстерність. Натомість, під завісу поєдинку ФК «Садове» вдалася класична контратака – Павло Курилович протягнув м’яч від власних воріт до центральної лінії і своєчасно перевів його на протилежний фланг, де не менш вчасно опинився Дмитро Парух. Удар хавбека під поперечину вийшов сильним та точним – 3:1 і поєдинок можна було завершувати…

Протокольні дані матчу Чемпіонату області

ФК "АГАТ" (Гоща) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 2:1 (1:0) - ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ

08.10.2017. 18 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 200 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський рн)

Голи:

Зубарєв Павло (Сачук Вадим), 38 (1:0)

Кушнір Олександр, 55 (1:1)

Зубарєв Павло (Цвик Сергій), 71 (2:1)

ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій (к); 7.Баранчук Володимир; 8.Джум Андрій; 19.Зубарєв Павло; 13.Лозян Вадим (15.Бугаєць Владислав, 75); 2.Макарчук Олександр; 17.Сачук Вадим; 20.Сержанюк Олексій; 9.Хомончак Володимир (10.Вознюк Дмитро, 69); 5.Цвик Сергій; 3.Ядчишин Роман.

Середній вік: 25,9 року.

Попередження: Сержанюк Олексій, 54, Джум Андрій, 81 - Чугай Сергій, 14; Шевчук Антон, 16; Антипов Тарас, 57; Лозян Вадим, 66.

ФК "Садове" - "Случ" (Березне) - 3:1 (2:1) ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ

07.10.2017. 18 тур. Садове. 70 глядачів.

Суддя: Мамчур Наталія (Рівне)

Голи:

Каменчук Леонід, 10 (0:1)

Ющук Борис, 25 (1:1)

Савчук Дмитро, 32 (2:1)

Парух Дмитро (Курилович Павло), 86 (3:1)

ФК "Садове": 1.Котюк Павло; 2.Жилінський Максим (15.Котович Олег, 81); 20.Дмитрук Олександр; 18.Парух Дмитро; 17.Курилович Павло; 13.Савчук Богдан; 7.Савчук Дмитро; 5.Бондарчук Андрій; 14.Жак Вадим (к); 99.Ющук Борис; 3.Алексюк Олександр

Середній вік: 25,5 року.

Попередження: Жилінський Максим, 34; Курилович Павло, 52.

"Сокіл" (Радивилів) - ФК "Рафалівка" - 1:3 (1:2)

08.10.2017. 18 тур. Радивилів. Стадіон "Колос". 200 глядачів.

Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:

Серховець Дмитро, 16 (0:1)

Пархомчук Анатолій - з пенальті, 35 (0:2)

Колаковський Андрій, 44 (1:2)

Сад Роман, 82 (1:3)

"Сокіл" (Радивилів): 1.Козіброда Василь; Бадиляка Тарас; Богуславський Сергій

ФК "Рафалівка": 97.Черевач Олександр; Серховець Дмитро; Федіна Роман

Попередження Бадиляка Тарас, 31; Богуславський Сергій, 35; Серховець Дмитро, 62; Федіна Роман, 75

Вилучення: Бадиляка Тарас, 33 (2ЖК)

"Маяк" (Сарни) - "Вілія" (Млинів) - 3:0 (2:0)

08.10.2017. 18 тур. Сарни. Стадіон "Мрія". 100 глядачів.

Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи:

Степанчук Владислав, 6 (1:0)

Степанчук Владислав - з пенальті, 45 (2:0)

Степанчук Владислав - з пенальті, 90 (3:0)

"Маяк" (Сарни): 1.Симонович Олександр; Жданюк Олександр; Хлібович Ігор; Улянчук Дмитро; Воротеляк Сергій; Василечко Олег

"Вілія" (Млинів): 12.Присяжнюк Іван; Гузоватий Андрій; Хрипа Едуард; Кулацький Сергій

Попередження Гузоватий Андрій, 4; Хрипа Едуард, 15; Жданюк Олександр, 49; Хлібович Ігор, 70; Присяжнюк Іван, 70; Улянчук Дмитро, 75; Кулацький Сергій, 83; Воротеляк Сергій, 90; Василечко Олег, 90+2

ФК "Малинськ" - ОДЕК (Оржів) - 0:1 (0:0)

08.10.2017. 18 тур. Малинськ. Стадіон "Ліон". 150 глядачів.

Суддя: Кущевой Андрій (Рівне)