У Чемпіонаті області обидві гощанські команди здобули перемоги + ВІДЕО

Post date: May 20, 2016 1:45:30 PM

У середу, 18 травня, відбувся останній матч третього туру в Чемпіонаті області з футболу. В Оржеві місцевий ОДЕК упевнено переграв березнівський «Случ» із рахунком 4:1. Після цього оржівців набрали дев’ять очок і вийшли на чисте перше місце в турнірній таблиці першої ліги.

Матч завершився прогнозованою вікторією підопічних Олега Шандрука. Завдяки «дублям» Олександра Апанчука і Андрія Наумця (екс-гравця гощанського ФК «Гоща-АМАКО») ОДЕК упевнено переміг. Березнівчани, котрі в цьому сезоні грають виключно власними вихованцями, спромоглися лише на м’яч престижу.

Два представника Гощанського району у головному футбольному дивізіоні області здобули дві виїзні перемоги над «південними» командами. ФК «Садове» завдяки єдиному м’ячу у другому таймі мінімально переграв радивилівський «Сокіл» і записав на свій рахунок другу поспіль перемогу.

Набагато більш драматичніше відбувалися події у Млинові, куди навідався гощанський ФК «АГАТ». Вже у першому таймі гості через травми втратили двох гравців – Віталія Шепеля та Ігоря Блажиєвського. Щоправда, під завісу першої половини гощанський клуб повів у рахунку після того, як Володимир Гайдук чітко реалізував пенальті.

Майже відразу по перерві ФК «АГАТ» виявився в більшості, коли за «фол останньої надії» з поля був вилучений гравець Млинова. Проте господарі у меншості не лише не пропустили ще, але й зрівняли рахунок на 79-й хвилині. На щастя для гощанців, вже за хвилину Роман Штогрін знову вивів гостей уперед, а гол Володимира Хомончака на четвертій компенсованій хвилині розставив все на свої місця – 3:1 на користь ФК «АГАТ».

Друга ліга. Результати матчів 3 туру.

15.05 «Коливань» - «Стир» - 5:0, 14.05 «Агат» - «Верес-Водник» - 3:3, 15.05 «Імпульс» - «Зоря» - 1:0, 14.05 «Вельбівно» - «Острог» - 3:1, 15.05 «Калина» - «Сокіл» - 1:2, 14.05 «Рафалівка» - «Горинь» - 0:0, 15.05 «Граніт» - «Енергія» - 2:5, 15.05 «Колос» - «Полісся» - 5:1

У південній зоні Першості області на вершині таблиці опинилися «Верес-Водник» та «Сокіл». На третю сходинку турнірки опустилася «Калина», яка на власному полі в гощанському дербі поступилася саме садівчанам. У північній зоні лідером залишився ФК «Рафалівка», щоправда представник Володимирецького району не зумів обіграти на рідній арені «Горинь» і тепер за втраченими очками першим став «Колос».