ФК «Гоща-АМАКО» проти «Динамо»: молодші гощанці «перебігали» досвідченіших киян + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Jul 22, 2015 8:11:54 PM

У неділю, 19 липня, у Гощі відбулася товариська гра між місцевою аматорською командою ФК «Гоща-АМАКО» та ветеранами київського «Динамо». Без сумніву, цей поєдинок став знаковою подією не тільки для районного, але й для всього обласного футболу.

Після свистка головного арбітра матчу Ярослава Дмитрука, якому на лінії допомагали Дмитро Українець та Іван Гапончук, на поле головної арени Гощанщини у складі команди ветеранів «Динамо» вийшли такі відомі в минулому футболісти, як Віталій Косовський, Олег Саленко, Артем Яшкін, Едуард Цихмейструк.

Початок самого поєдинку підтвердив, що кияни, не дивлячись на вік, цілком гідний суперник для будь-якої «молодої» команди. Динамівці упевнено тримали м’яч на протязі кількох хвилин, примушуючи «амаківців» бігати «в холосту». Щоправда до загострення ситуації біля воріт Олексія Дем’янця справа так і не дійшла, а от чи не перший удар від гощанців ледве не приніс господарям успіх – це Олег Буркалець поцілив з-за меж карного майданчика у бокову стійку чужих воріт.

Через кілька хвилин футболісти ФК «Гоща-АМАКО» включили більш високі швидкості, що принесло свої результати – спочатку Володимир Хомончак ударом в самісіньку «дев’ятку» відкрив рахунок, а згодом вже Олег Буркалець з метрів семи завершив простріл Володимира Гайдука – 2:0.

Щоправда, до перерви динамівці скоротили відставання у рахунку після розіграшу кутового. М’яч на дальній стійці «знайшов» Віталія Косовського і той точно пробив у дальній кут – 2:1.

По перерві команди обмінялися голами – спочатку Володимир Гайдук опинився віч-на-віч із кіпером «Динамо» і точним ударом у ближній верхній кут зробив рахунок 3:1. Проте майже відразу «біло-сині» сквитали один м’яч, коли Олег Собуцький безперешкодно пробив із близької відстані, а Олександр Момоток не зумів як слід відбити шкіряну кулю. Щоправда далі голкіпер гощанців двічі врятував свою команду, коли парирував два поспіль виходи того ж Собуцького тет-а-тет.

Саме з рахунком 3:2 на користь ФК «Гоща-АМАКО» цей товариський поєдинок і завершився, хоча неозброєним оком було помітне прагнення іменитих киян (і це не зважаючи на товариський статус матчу) продовжити гру до тих пір, доки їм не вдасться відігратися…

P. S. Щодо приємних моментів самого свята, яке організував своїм землякам Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України, то одним з таких стало вручення ФК «Гоща-АМАКО» Кубка «За волю до перемоги!» за результатами минулорічного чемпіонату області. Почесний трофей, яким нагороджується найбільш вольова команда області, вручив капітану гощанців Андрій Бабінець, головний редактор обласної газети «Вільне слово».