Турнірна таблиця чемпіонату району після 8 туру

Post date: Jun 25, 2015 9:40:46 AM

Чемпіонат району: турнірну таблицю знову очолили фаворити

Результати матчів 8 туру, перша ліга:

ФК "Тудорів" (Федорівка) - ФК "Курозвани" – 3:4, "Чайка" (Малинівка) - АМАКО (Симонів) – 1:1, ФК "Горбаків" - ФК "Малятин" - 0:2, "Горинь" (Воскодави) - ФК "Дорогобуж" - 7:1, ФК "Синів-Гоща" - ФК "Новоставці" - 4:0

Після чергових поєдинків у першій районній лізі на перших місцях у турнірній таблиці чемпіонату опинилися фаворити змагань – чемпіон ФК «Синів-Гоща» та віце-чемпіон ФК «Курозвани». В обох колективів наразі однакова кількість очок – по тринадцять, проте об’єднана синівсько-гощанська команда має перевагу за результатами очних зустрічей.

Щодо ФК «Синів-Гоща», то клуб, після цілої низки невдалих матчів на власному полі, цього разу упевнено здолав ФК «Новоставці» з рахунком 4:0. Значно важче далася перемога для курозванців, котрі у нервовій виїзній грі мінімально здолали ФК «Тудорів» із результатом 3:4.

У Малинівці місцева «Чайка» зіграла внічию із симонівським АМАКО та відразу ж опустилася на третій щабель турнірки з дванадцятьма очками. Відповідно, вилетіли з призової трійки і представники Симонова.

До категорії несподіванок варто віднести домашню поразку ФК «Горбаків» у грі проти малятинців. Втім, поки що ФК «Малятин», не зважаючи на десять набраних очок, все ще посідає передостаннє місце.

А єдиним клубом першої ліги, котрий не має жодних очкових здобутків, залишається ФК «Дорогобуж», котрий у цьому турі був розгромлений «Горинню».

Нагадаємо, що найближчої неділі, 28 червня, у Гощі відбудеться гра за Суперкубок Гощанського району сезону 2014, в котрій зустрінуться ФК «Синів-Гоща» та «Чайка». Початок мату – об 11:00.

Крім того, у Федорівці буде проведено матч 1/4 Кубка району між ФК «Тудорів» та ФК «Горбаків», а також будуть зіграні пропущені матчі 2 туру у чемпіонаті району та 1 туру – в першості.