Гощанець Богданов у товариській грі вразив ворота київського Динамо

Post date: Feb 27, 2015 12:11:52 AM

Звіт зі сторінки ФК «Тернопіль» Вконтакте:

26 лютого, ФК «Тернопіль» у критому манежі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» (Київ) в Кончі-Заспі провів спаринг з другою «динамівською» командою. Цікавий поєдинок завершився на користь киян – 3:2.

Перший тайм поєдинку пройшов загалом у рівній боротьбі. Молоді кияни краще тримали м’яча, але тільки-но вони переходили на половину поля тернополян, потрапляли під щільний прес. Відповідно серйозних загроз Сергію Русану не створювали. В муніципалів теж не особливо, що виходило в атакувальних діях. Небезпека здебільшого йшла після далекого вкидання м’яча з ауту від Андрія Дубчака. І коли перша половина матчу так котилася до нічиєї, на 43 хвилині тернополяни зуміли відкрити рахунок. Ростислав Волошинович прийнявши м’яча в центрі поля, пішов на трьох суперників. Останні з певними зусиллями, але таки справилися з тернопільським півзахисником. Так м’яч докотився до воротаря киян. Той намагаючись в один дотик вибити шкіряного, зробив це не кращим чином і на перехоплені зіграв Віталій Богданов, котрий власне і переправив смугастого в порожні ворота (0:1). Пропущений гол спровокував активність киян, які мали реальну нагоду відігратися. Після подачі кутового «динамівці» завдали потужного удару, але м’яч пройшов поруч зі штангою.

Зі стартових хвилин другого тайму наставники муніципалів випустили на поле трьох «свіжих» гравців – Соколовського, Кривого та Гаврилюка (замість Волошиновича, Семенця та Кушецького), а по ходу тайму – і решту футболістів, які приїхали на київський збір (винятком став другий воротар ФК «Тернопіль» Сергій Чернобай). Стрункості грі заміни не додали. Більше того, вже на старті другого тайму, на 48 хвилині, після помилки Андрія Дубчака суперники зрівняли рахунок (1:1). Тернополяни знайшли в собі сили забити вдруге. Після прострільної передачі з близької відставні ворота вразив Сергій Полянчук (1:2). Але не довго вели в рахунку наші земляки. Степан Клекот замість того, щоб вибити м’яча подалі, почав його обробляти. Внаслідок чого втратив смугастого, а киянам тільки того й було потрібно. Точним виявився їхній удар у дальній від Сергія Русана кут воріт (2:2). А незадовго після прострільної передачі «динамівці» втретє вразили ворота ФК «Тернопіль». Цей гол, як виявилося, став останнім у цьому багатому на голи матчі.

ФК «Тернопіль» у матчі проти «Динамо-2» виступав у такому складі: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Богданов, Волошинович, Кушецький – Семенець. У другому таймі на заміну виходили: Соколовський, Кривий, Гаврилюк, Полянчук, Тракало, Тарабалка, Луцик, Різник.