Чемпіонат області: ФК "АГАТ" здобув у Радивилові вольову нічию + ВІДЕО + турнірка + шахматка

Post date: Oct 26, 2017 1:50:29 PM

Перша ліга, 20 тур, 21 жовтня, субота“Колос” – ФК “Рафалівка” 1:3 (юнаки - 2:6)

22 жовтня, неділя

“Сокіл” – ФК “АГАТ” 1:1 (2:3), “Маяк” – “Ізотоп” 2:1 (0:3),

25 жовтня, середа,

ОДЕК – “Случ” +:- (1:6), ФК “Малинськ” – “Вілія” 3:0 (1:7)

Гощанський ФК «АГАТ» у черговому турі Чемпіонату області з футболу гостював у Радивилові, де зустрічався з місцевим «Соколом» - одним із своїх безпосередніх конкурентів. Початок матчу пройшов під диктовку господарів, котрі могли забити вже у першій чверті зустрічі – нападник «червоних» вийшов сам-на-сам з голкіпером гощанців Олексієм Дем’янцем, проте дуель для стража воріт ФК «АГАТ» форвард програв.

Утім, рахунок у зустрічі відкрив саме «Сокіл». Помилка в обороні гостей привела до втрати м’яча і подачі в карну зону гощанців. А там ніким не прикритий Володимир Гайдук, який в першому колі виступав за ФК «Садове», а до цього декілька сезонів захищав кольори гощанського клубу, спокійно вразив ворота колишньої своєї команди – 1:0.

Пропущений м’яч став своєрідним сигналом до активних дій агатівців на чужій половині, проте до перерви створити поблизу воріт суперника щось більш-менш гостре їм не вдалося. Початок другого тайму ФК «АГАТ» також почав з інтенсивного пошуку шляхів до відновлення статус-кво в рахунку. Нарешті, активність попереду гощанців була винагороджена на 56-й хвилині. Павло Зубарєв обігрався в центрі поля з Сергієм Цвиком і, хоча останнього й збили, не зупинився. Перебуваючи в оточенні відразу шести (!) гравців суперника, нападник гощанців пройшов до штрафного майданчика та відважився на удар. Відчайдушний кидок голкіпера суперника виявився марним і м’яч влетів точнісінько у нижній кут воріт «Сокола» - 1:1.

Після цього ФК «АГАТ» спробував розвинути успіх і продовжував йти вперед, господарі також не хотіли задовольнятися нічиєю та в свою чергу не відсиджувалися в обороні. Відтак, практично до фінального свистка глядачі могли насолоджуватися відкритим футболом у виконанні обох команд. Дещо ближчими до здобуття воріт суперників були гощанці, проте, в підсумку, матч так і завершився бойовою нічиєю 1:1.

А перед зустріччю дорослих складів у Радивилові відбувся поєдинок між юнацькими командами. І якщо дорослі зуміли здобути вольову нічию, то юнакам з Гощі вдалося відсвяткувати вольову перемогу. Вихованці Миколи Мельничука, програючи з рахунком 0:2, змогли знайти в собі приховані резерви та відквитати два м’ячі. Більше того, в останній атаці поєдинку юнаки ФК «АГАТ» заробили право на кутовий, виконання якого завершилося третім голом у ворота «Сокола» - 3:2 на користь юних гощанців.

Найближчий свій поєдинок, який стане останнім домашнім у цьому сезоні, ФК «АГАТ» проведе у неділю, 29 жовтня, проти кричильського «Колоса», ще одного безпосереднього конкурента гощанців. Початок матчу дорослих складів – о 14:00, юнацьких – об 11:30.

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 20 туру.

Шахматка Чемпіонату області після 20 туру.