Обласні змагання: у ФК «Садове» в останній грі Чемпіонату спробує обігнати ФК «АГАТ» + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Oct 27, 2016 10:52:02 AM

Перша ліга. 17 тур.

ФК "Млинів" - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 4:2, "Маяк" (Сарни) - "Сокіл" (Радивилів) - 2:1, ОДЕК (Оржів) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 3:0 (тех. рез.), "Случ" (Березне) - "АГАТ" (Гоща) – 2:3

В останньому турі Чемпіонату області гощанський ФК «АГАТ» здобув непросту перемогу у Березному. Не дивлячись на те, що місцевий «Случ» перебуває у підвалинах турнірної таблиці, три очки для гостей далися не легко.

Хоча, почалося все для гощанців вдало – вже на шостій хвилині капітан агатівців Олег Буркалець кивком голови замкнув флангову передачу і вивів свою команду вперед. Після цього ФК «АГАТ» змарнував ще кілька вигідних моментів збільшити рахунок і… пропустив сам. При чому, виймати м’яча кіперу гощанців довелося двічі на протязі всього п’яти хвилин. Отож, на 32 хвилині рахунок вже виявився 2:1 на користь березнівчан.

Дещо покращили власне становище гощанці в кінцівці тайму, коли їх гостра контратака завершилася голом Вадима Лозяна на другій компенсованій хвилині – 2:2 і після перерви обидві команди змушені були почати практично все з початку.

Переможний гол ФК «АГАТ» провів на 57 хвилині, коли за фол проти Тараса Стельмащука у карній зоні рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок рефері виконав кращий голеадор команди Володимир Гайдук – 3:2 на користь гостей.

Цей рахунок зберігся до завершення поєдинку, хоча в кінцівці зустрічі «Случ» намагався будь-що відігратися та влаштував справжню облогу воріт ФК «АГАТ».

Таким чином, не зіграним у Чемпіонаті області залишився лише єдиний матч – у найближчу неділю, 30 жовтня, ФК «Садове» прийме на власному полі ФК «Малинськ». Для малинців ця гра вже ніякого турнірного значення не має, а от садівчани ще можуть турнірне становище поправити та обігнати земляків із Гощі. Щоправда, для цього ФК «Садове» потрібно обіграти срібного призера Чемпіонату з різницею у чотири м’ячі. Лише в такому випадку садівчани потіснять ФК «АГАТ» з четвертої сходинки…

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 3 очки за неявку команди юнаків на три матчі.