Гощанець Богданов допоміг ОДЕКу вперше виграти у новому сезоні Чемпіонату ААФУ

Post date: Aug 14, 2017 3:13:04 PM

Оржівський ОДЕК зіграв свій другий матч у Чемпіонаті ААФУ. В Оржеві господарі у матчі проти ФК "Калуш" першими пропустили, але змогли швидко відігратися зусиллями гощанця Віталія Богданова – 1:1. А під завісу поєдинку ОДЕК зміг вирвати перемогу – на 86 хвилині відзначився Юрій Красномовець.У Малинську Олександр Малиновський, який у перерві між колами Чемпіонату області перейшов із ФК "Садове" до ФК “Малинськ”, відзначився вже у першій грі своєї нової команди. На 20-й хвилині зустрічі проти ФК “Хмельницький” у 2 турі аматорського Чемпіонату України він зрівняв рахунок. Гра, в підсумку, так і закінчилася з результатом 1:1. Для клубу з Березнівщини цей матч став першим у новому аматорському сезоні.

Нагадаємо, що ще одним представником ФК “Садове” у Малинську став нападник Олександр Любар, який раніше виступав за ще одного представника Гощанщини у першій лізі - ФК "Гоща-АМАКО".

1700. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 600 глядачів

Голи: Богданов (37), Красномовець (86) – Гончар (31)

2:1 (1:1)

Кристал – Нива

16:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Лис (А35), Семенюк (55) – Сороцький В. (7),. Полянчук (45+2), Ковалик (77)

1:4 (0:3)

ФК Малинськ – ФК Хмельницький

16:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Малиновський (20) – Олексюк (2)

1:1 (1:1)

Наступні матчі команди з Рівненщини проведуть на виїзді у неділю, 20 серпня. Оржівський ОДЕК поїде на Львівщину, де зустрінеться із “Рочином”, який набрав у двох турах максимум очок. А ФК “Малинськ” на Тернопільщині зустрінеться із “Нивою” (Теребовля), котра на своєму полі вже відібрала очки у команди з Оржева.