Чемпіонат району: за два тури до завершення визначилися усі призери

ФК "Садове-2" - "Агат" (Гоща) - 2:1 (1:0)

24.09.2017. 18 тур. 50 глядачів.

Суддя: Карпович Юрій (Млинів)

Голи:

Кирил Конюх (Вакульчик Ігор), 17 (1:0), Главацький Андрій, 60 (1:1), Вакульчик Ігор - з пенальті, 74 (2:1)

Попередження: Шило Вадим, 34 - Момотюк Віталій, 50.

"Interbeton" (Тудорів/Рясники) - "Полісся" (Малятин) - 3:4 (1:2)

Суддя: Бородавкін Сергій (Рівне)

Голи:

Білий Євген, 18 (0:1), Парійчук Андрій, 37 (1:1), Марченко Максим, 45 (1:2), Кіцера Ігор, 53 (1:3), Якимчук Вячеслав, 60 (2:3), Глаз Володимир, 61 (2:4), Войтович Роман - з пенальті, 89 (3:4)

ФК "Курозвани" - "Горинь" (Воскодави) - 4:0 (2:0)

24.09.2017. 18 тур. 55 глядачів.

Суддя: Мельничук Павло (Березне)

Голи:

Ярощук Тарас, 9 (1:0), Гурмак Андрій, 40 (2:0), Дем'янчук Вадим, 78 (3:0), Гладковський Микола, 87 (4:0)

Попередження: Ярощук Тарас, 48, Гладковський Микола, 79 - Кручок Володимир, 21; Кравчук Святослав, 52; Герасимов Богдан, 80

"Агат" (Симонів) - ФК "Горбаків" - 1:2 (1:1)

Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:

Булейко Сергій - з пенальті, 21 (1:0), Вьюн Артур, 40 (1:1), Сондак Володимир, 89 (1:2)

Незабиті пенальті:

Дацюк Іван ("Агат" (Симонів)), 9

Гощанський «Агат» за два тури до завершення Чемпіонату району міг достроково оформити чемпіонство у гостьовому матчі проти ФК «Садове-2». Для цього гощанцям потрібно було обов’язково перемагати у Садовому. Проте суперник, як виявилося, мав іншу думку, тому перший тайм цієї гри пройшов за переваги господарів, котрі примусили на 17 хвилині «агатівців» забити у власні ворота – 1:0. На фініші тайму «Агат» отримав чудовий шанс відігратися, проте Тарас Іванюк з убивчої позиції не поцілив у ворота.

У другому таймі гощанці перебрали ініціативу у власні руки і безперервні атаки принесли свій результат на 60-й хвилині, коли капітан гостей Андрій Главацький після подачі у карний майданчик зрівняв рахунок – 1:1.

Далі на полі почався відкритий футбол. Атаки однієї команди змінювалися атаками іншої. Краще у цій ситуації почувалися представники Гощі, форварди якої були швидшими та мобільнішими за візаві. В одній з таких атак удар Олександра Дмитрієнка з метрів двадцяти прийняла на себе поперечина.

Утім, вдруге забити вдалося тільки садівчанам. Після подачі кутового біля воріт «Агата» м’яч, вибитий за межі карного майданчику, гравці ФК «Садове-2» знову доставили у штрафну зону, де шкіряна куля знайшла руку агатівця – пенальті. Вирок арбітра, хоча й не зовсім ефектно, але ефективно виконав граючий тренер господарів Ігор Вакульчик – 2:1.

У заключні чверть години зустрічі м’яч, в основному, перебував на половині поля ФК «Садове-2». Як мінімум двічі гравці «Агату» - спочатку Максим Гуда, а потім Віталій Момотюк – опинялися самі на зручних позиціях, проте не влучали у ворота з кута воротарського майданчика. Господарі також мали декілька нагод, аби розставити всі крапки над «і» у цьому поєдинку, проте також не реалізували свої епізоди. У підсумку, матч завершися мінімальною перемогою садівчан.

Щоправда, підопічні Юрія Демчука вже у наступному турі можуть оформити свою перемогу у Чемпіонаті району. У матчі проти одноклубників із Симонова, який відбудеться у неділю, 1 жовтня, гощанцям достатньо просто перемогти, щоб стати остаточно недосяжними ні для «Полісся», ні для ФК «Садове-2». Крім того, після 18 туру стало зрозумілим, що саме ці три команди розподілять всі три комплекти нагород. А медалі якої якості і кому дістануться – це може стати зрозумілим вже у найближчому турі, адже крім матчу «Агатів» у Гощі відбудеться очний поєдинок між «Поліссям» та ФК «Садове-2».

Турнірна таблиця Чемпіонату Гощанського району після 18 туру.

Шахматка Чемпіонату Гощанського району після 18 туру.