ФК ГОЩА-АМАКО ОЧОЛИВ ТУРНІРНУ ТАБЛИЦЮ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ (ВІДЕО та ФОТО)

Post date: Jul 3, 2014 8:12:25 AM

Навіть без свого кращого бомбардира та капітана Олега Буркальця, який пропускав черговий матч свого клубу через перебір «гірчичників», ФК «Гоща-АМАКО» упевнено розібрався із аутсайдером чемпіонату – березнівським «Случем».

Вже після першого тайму рахунок у зустрічі був 3:0 – по разу відзначилися Володимир Гайдук, Андрій Наумець та Дмитро Парух зі штрафного. Початок другого тайму також пройшов під диктовку господарів, котрі забили четвертий м’яч – «дубль» ударом із-за меж штрафного майданчику оформив Парух.

Після 4:0, здавалося, господарі не зупиняться і, навіть, спробують побити свій власний рекорд результативності у чемпіонатах області. Але…

По-перше, Володимир Новак цілком логічно вирішив дати відпочити у другому таймі гравцям «основи» і зробив максимально можливу кількість замін у другій половині поєдинку, що не найкращим чином відобразилося на якості гри господарів.

По-друге, варто відзначити, що у двох випадках із взяттям воріт гостей у першому таймі украй невпевнену гру продемонстрував голкіпер «Случа», який по перерві був замінений на іншого – Павла Мельничука. Другий воротар березнівчан, який, до речі, має гощанське коріння та в минулому на протязі двох сезонів захищав кольори ФК «Гоща-АМАКО», відстояв у «рамці» набагато впевненіше та не допустив подібних «ляпів», як його колега по амплуа дещо раніше.

По-третє, і, мені здається, це найголовніше – знову гощанці не зуміли ефективно використати свої численні нагоди для взяття воріт суперника, хоча нагод у них у цій грі не бракувало…

Відтак, «Случ» зумів у кінцівці матчу провести два голи і залишити поле гощанського стадіону з відчуттям виконаного обов’язку та високо піднятою головою.

А настрій господарів та їх уболівальників значно покращився після звістки із Сарн – основний конкурент ФК «Гоща-АМАКО» і лідер змагань «Маяк» не зумів переграти вдома радивилівський «Сокіл» і лише в кінці своєї зустрічі врятувався від поразки. Це, в свою чергу, дозволило гощанській команді очолити турнірну таблицю в першій обласній лізі.