РОФФ нагородила гощанські команди та гравців + ВІДЕО

Post date: Dec 9, 2015 3:05:29 PM

У середу, 9 грудня, у Рівному відбулося відкрите розширене засідання виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу (РОФФ). На ньому очільники обласного футболу прозвітувалися про підсумки футбольного сезону в області та нагородили кращих у 2015 році.

Так, відразу троє представників гощанських клубів отримали нагороди найкращих бомбардирів своїх ліг, Володимир Гайдук із ФК «Гоща-АМАКО» з 14 м'ячами став кращим у першій лізі, Михайло Цимбалюк із «Калини» (Бугрин) з 25 голами виявився найвлучнішим у другій лізі, а Андрій Джума з ФК «Садове-ДЮСШ Верес» із 18 точними ударами виграв суперечку бомбардирів у юнацькому чемпіонаті.

Крім того, ФК «Садове» здобув почесне друге місце у «Клубному заліку» чемпіонату області, в якому враховуються очки, набрані як дорослим складом (п'яте місце в першій лізі), так і юнацьким (срібні нагороди першої ліги).

Як відзначили в РОФФ, від Гощанського району в різноманітних обласних футбольних змаганнях у сезоні 2015 року взяли участь 24 команди – більше представників делегували тільки такі потужні у футбольному плані райони як Рівненський та Костопільский.