ФК "Курозвани" та ФК "Садове" Лігу чемпіонів почали з гостьових перемог

Post date: Aug 11, 2016 9:05:50 AM

У середу, 10 серпня, відбулися перші поєдинки 1/8 фіналу обласної Ліги чемпіонів. Обидва представники району грали на виїзді та здобули перемоги у гостях. ФК «Садове» завдяки єдиному м’ячу, проведеному у другому таймі, мінімально переграв ФК «Рачин-Колос» із Дубенщини. Садівчани перед самим фінальним свистком забили ще й другий гол, проте боковий арбітр, функції якого виконував місцевий мешканець, вирішив допомогти власній команді і зафіксував положення «поза грою».

З іншої точки зору описали звітний матч самі господарі - ознайомитися зі звітом в групі ФК "Рачин-Колос".

Отож, підсумковий результат 0:1 і остаточно ім’я учасника чвертьфіналу від цієї пари стане відомо у наступну середу, 17 серпня, у Садовому.

А ФК «Курозвани» практично гарантували собі потрапляння до 1/4 фіналу. У матчі проти ФК «Мізоч» зі Здолбунівщини курозванці здобули впевнену перемогу з рахунком 6:3, хоча певний час, навіть, поступалися 1:2.

Результати всіх поєдинків 1/8 фіналу.

№1 «КАМАЗ-Агро» (Острожець, Млинівський р-н) – ФК «Жадківка» (Корецький р-н) - 2:0

№2 ФК «Мізоч» (Здолбунівський р-н) – ФК «Курозвани» (Гощанський р-н) - 3:6

№3 ФК «Рачин-Колос» (Дубенський р-н) – ФК «Садове» (Гощанський р-н) - 0:1

№4 «Адвокат» (Корець) – ФК «Крупець» (Радивилівський р-н) +/-

- команда ФК «Крупець» відмовилася вад участі

№5 ФК «Мала Любаша» (Костопільський р-н) – «Рівес» (Рівне) -/+

- команда ФК «Мала Любаша» відмовилася вад участі

№6 «Горинь» (Великі Цепцевичі, Володимирецький р-н) – «Зоря» (Карпилівка, Рокитнівський р-н) - 7:0

№7 «Сокіл» (Осова, Дубровицький р-н) – «Сокіл» (Любахи, Володимирецький р-н) - 0:0

№8 «Моноліт» (Вараш) – «Продторгобладнання» (Забороль, Рівненський р-н) - 1:1