Чемпіонат області: ФК "Садове" втретє зіграв унічию + ФОТО + ВІДЕО

Post date: May 18, 2017 10:23:31 AM

3 тур14 травня, неділя

ФК "Садове" - "Маяк" 1:1, "Случ" – ФК "Рафалівка" 2:0, "Вілія" – "Ізотоп-РАЕС" 0:3

17 травня, середа

ФК "Малинськ" – "Колос" 1:0, ОДЕК – ФК "АГАТ" 4:0

ФК "Садове" - "Маяк" (Сарни) - 1:1 (1:0)

15.05.2017. 3 тур. Садове. 250 глядачів.

Суддя: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи: Баранчук Володимир, 2 (1:0) - Алімов Ігор - з пенальті, 56 (1:1)

Перед третім матчем у чемпіонаті області садівська команда зіштовхнулася з серйозними кадровими проблемами. Травми, дискваліфікації, відзаявки та побутові причини привели до того, що на лаві запасних у ФК «Садове» у матчі з «Маяком» залишилося всього троє гравців, серед яких один – голкіпер.

Втім, почали садівчани гру проти сарненчан жваво. Вже на другій хвилині господарів вивів уперед Володимир Баранчук, який вдало скористався промашкою захисників «Маяка» - 1:0. Після цього гості спробували піти вперед, проте попереду в них до особливого загострення до кінця тайму так і не дійшло. Більше того, одна з контратак господарів могла завершитися другим м’ячем, проте Вадим Жак не зовсім вдало пробив головою після передачі все того ж Баранчука.

Зрівняти рахунок «Маяку» вдалося у другому таймі, коли Роман Ядчишин в карній зоні зовсім необов’язково збив нападника гостей. Владислав Пушик був близьким, аби парирувати удар з одинадцятиметрового, проте м’яч від його рук усе ж потрапив у сітку воріт – 1:1.

Після цього коротка лава запасних ФК «Садове» далася взнаки – сарненчани продовжували тиснути, а особливо важко стало після 71-ї хвилини, коли поле після другого «гірчичника» змушений був покинути Роман Ядчишин. На фініші дійшло навіть до того, що форму польового гравця змушений був одягнути ще один воротар господарів – Павло Котюк і вийти на поле, аби «потягнути» час.

Але в підсумку, вистояти господарям вдалося. Отож, третій матч чемпіонату області ФК «Садове» завершив зі звичним для себе рахунком – 1:1.