ФК «Хімік-Садове» став срібним призером Чемпіонату міста Рівне з футзалу + ВІДЕО

Post date: Feb 4, 2016 9:18:53 AM

У суботу, 30 січня, у Рівному пройшли матчі останнього туру відкритого футзального чемпіонату міста. Оскільки переможець турніру визначився раніше, «вакантними» виявилися друге та третє місця у турнірній таблиці. Не дивлячись на програш в останньому матчі, один з двох представників Гощанського району – ФК «Хімік-Садове» - у підсумку посів друге місце у змаганнях. Команда «Ребелс-Гоща» виявилася п’ятою з-поміж десяти учасників.

Результати 9 туру.

Ребелс-Гоща – Горизонт 1:6, Феміда – Комфорт-сервіс - 1:6, Північ-центр – Рівнегаз - 4:6, Граніт - Славія - 2:4, Хімік-Садове – Квартал - 2:6

Отож, срібні медалі чемпіонату здобув ФК «Хімік-Садове», котрий грав останній матч змагань проти «Кварталу» знаючи, що нижче другої сходинки не опуститься. Цьому «посприяла» «Славія» у попередній грі. Переможці трьох останніх чемпіонатів міста Рівне виграли в упертій боротьбі проти «Граніту», який претендував на друге місце.

Утім, поразка від «славістів» 2:4 та крупна перемога конкурента – костопільского «Горизонта» - відкинула «Граніт» взагалі за межі призової трійки. В підсумку, «бронза» дісталася костопільчанам.

Щодо команди, яка посіла останню сходинку, то нею став «Комфорт-сервіс». «Комфортівці» на протязі всього турніру ні разу не програли і лише раз зіграли внічию, проте в підсумку посіли лише… 10 місце.

Нагадаємо, що після завершення гри 8 туру між «Комфорт-сервісом» та ФК «Хімік-Садове» представники останнього написали протест на участь у матчі незаявленого гравця. Цей протест був наступного дня розглянутий суддівською колегією РМФФ та задоволений.

Зокрема, «…згідно рішення головної суддівської колегії відкритого чемпіонату міста Рівне з футзалу за участь незаявленого гравця Петрика Едуарда в матчах 2 - 8 турів змагань за команду «Комфорт-сервіс» останній зараховано технічні поразки в матчах чемпіонату міста Рівне з командами «Північ-центр», «Рівнегаз», «Горизонт», «Славія», «Граніт», «Квартал», «Хімік-Садове», в яких вказаний футболіст приймав участь…»