ФК "Садове-2" отримав шанс перервати гегемонію "Славії" на Меморіалі Молчановського

Post date: Mar 28, 2017 10:04:26 AM

Інформація з офіційної сторінки ФК "Садове":

У суботу команда з Садового так і не дочекалася свого суперника - "Горинь" із Кустина. Гравців клубу з Рівненського району зібралося на поєдинок чи то сім, чи то вісім і, в підсумку, вони вирішили взагалі не з'являтися на полі.

Зате у неділю на садівчан чекало випробування здолбунівським "Експресом", який став першою та поки єдиною командою, котра забила гол "Славії" та відібрала в Омеляни перші очки на цьогорічному Меморіалі Молчановського.

Як пояснив після поєдинку граючий тренер здолбунівчан Олег Мазярко, він вирішив дещо поекспериментувати зі складом у цьому матчі, до того ж "Експрес" не дорахувався кількох ключових гравців. У свою чергу, у ФК "Садове-2" теж були суттєві проблеми зі складом і команда почала гру без тренера Ігоря Вакульчика та маючи в запасі лише другого голкіпера, який тільки почав відновлюватися після травми.

У першому таймі гра пройшла на зустрічних курсах, щоправда, більш креативніше виглядали садівчани, які в одному з епізодів були дуже близькими до взяття воріт "Експреса" - Андрій Абрамович "на техніку" пробив у дальній кут з-за меж штрафного майданчика, але м'яч поцілив у бокову стійку, а добивання Олександра Вокальчука виявилося повз рамку.

Крім того, ще у середині першої половини матчу поле через травму вимушений був залишити Святослав Горчак, щоправда його замінив Андрій Бондарчук, який, хоч і з запізненням, проте з'явився на гру.

А от другий тайм ФК "Садове-2" розпочав продуктивно - спочатку гольовий момент не реалізував Петро Поляк, проте через декілька хвилин Ярослав Тиндюк застав зненацька потужним дальнім ударом голкіпера "Експреса". В наступній атаці садівчани збільшили перевагу в рахунку - Абрамович пробив зі штрафного, кіпер не втримав шкіряну кулю і першим на добиванні виявився знову Тиндюк.

Поступаючись 0:2, суперник кинувся відігруватися та необчано оголив свої тили. Цим в одній з контратак сповна скористалися гравці ФК "Садове-2" і Ярослав Тиндюк оформив "хет-трик". Більше того, невгамовний центральний хавбек забив і четвертий гол у грі, замкнувши головою подачу з кутового - 0:4 і гру вже можна було завершувати...

6 тур, 25.03, субота 10:00 «Рівес-Хуторянка» - ФК «Гоща-Агат» 0:0 11:20 «Експрес» - «Славія» 1:1 12:40 «Полісся» (Малятин) - «Чайка» 7:0 14:00 ХФК «Надія» - «Агат» (Симонів) 5:1 15:20 «Горинь» – ФК «САДОВЕ-2» 0:5 (тех.)

7 тур, 26.03, неділя 10:00 «Експрес» - ФК «САДОВЕ-2» 0:4 11:20 «Чайка» - «Рівес-Хуторянка» 1:2 12:40 «Агат» (Симонів) - «Полісся» 4:1 14:00 ФК «Гоща-Агат» - «Горинь» (Кустин) 0:0 15:20 ХФК «Надія» – «Славія» (В. Омеляна) 0:2

Перемога ФК "Садове-2" над одним із конкурентів та виграш "Славії" у ХФК "Надія" дозволила садівчанам вийти на чисте друге місце. Як виявилося згодом, дві команди, з якими два лідери Меморіалу мали зустрітися наступної суботи, 1 квітня, відмовилися від цих матчів. ФК "Гоща-Агат", і "Полісся" вирішили повністю зосередитися на поєдинках попереднього раунду Кубка області, які вони проведуть уже в неділю, 2 квітня.

8 тур.

ФК «САДОВЕ-2» - ФК «ГОЩА-АГАТ» 5:0 (тех.рез.) «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - «СЛАВІЯ» (В. ОМЕЛЯНА) 0:5 (тех.рез.)

Таким чином, ФК "Садове-2" та "Славія" зіграють свій останній матч на Меморіалі Молчановського між собою. "Славістів" у цьому матчі для третьої поспіль перемоги в турнірі влаштує, навіть, нічия, а от садівчанам потрібна буде лише перемога. У випадку нічиєї ФК "Садове-2", практично, гарантоване друге місце, а от поразка може взагалі залишити команду Ігоря Вакульчика без медалей.

Турнірна таблиця після 7 туру.

Шахматка після 7 туру.

9 тур, 29.03, середа 17:30 «РІВЕС-ХУТОРЯНКА» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН)

9 тур, 30.03, четвер 17:30 ФК «ГОЩА-АГАТ» - «АГАТ» (СИМОНІВ)

8 тур, 01.04, субота 11:20 «ЕКСПРЕС» (ЗДОЛБУНІВ) - ХФК «НАДІЯ» 12:40 «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - «ЧАЙКА» (МАЛИНІВКА) 10:00 «РІВЕС-ХУТОРЯНКА» – «АГАТ» (СИМОНІВ)