Обласні змагання: гощанські команди в 5 турі набрали 13 очок + ВІДЕО

Post date: Jun 2, 2016 12:10:37 PM

Перша ліга. Результати матчів 5 туру.

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Малинськ" – 0:2, "Маяк" (Сарни) - ОДЕК (Оржів) - 1:4, "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - ФК "Садове" - 1:6, ФК "Млинів" - "Случ" (Березне) - 3:1, "Сокіл" (Радивилів) - "АГАТ" (Гоща) - 1:2

Черговий тур в головній обласній лізі виявився успішним для обох представників Гощанщини. ФК «АГАТ» із районного центру здійснив нелегкий виїзд до Радивилова, де здобув вольову перемогу над «Соколом». Господарі першими відкрили рахунок у середині першого тайму після вдало розіграного кутового. Проте гості у другій половині матчу на протязі трьох хвилин перевернули все з ніг на голову. Спочатку на 58 хвилині Володимир Хомончак, який вийшов на заміну, першим виявився на добиванні (штрафний виконував Володимир Гайдук) і зрівняв рахунок – 1:1. А на 61 хвилині слаломний прохід Олександра Овсійчука завершився пасом на все того ж Гайдука, якій в очній дуелі переграв кіпера «Сокола» та встановив остаточний результат матч – 1:2.

Зустріч ФК «Садове» із «Волинь-Цементом» таким драматизмом не відрізнялася. Гості виявилися на голову сильнішими від господарів та переконливо переграли суперника 6:1. Голи на рахунку Стельмащука (20 хв), Топоровського (21 хв), Зубарєва (40 хв), Малиновського (63, 87 хв) та Левечка (84 хв).

Друга ліга. Результати матчів 5 туру.

"Агат" (Симонів) - "Коливань" (Клевань) - 1:1, "Калина" (Бугрин) - ФК "Зоря" - 7:0, ФК "Острог-Академія" - "Сокіл" (Садове) - 0:1, "Граніт" (Томашгород) - ФК "Рафалівка" – 1:3, "Імпульс" (Дубно) - "Стир" (Демидівка) - 1:2, ФК "Вельбівне" - "Верес-Водник" (Рівне) – 3:5, ФК "Костопіль" - МФК "Енергія" (Володимирець) - 5:0

Дві гощанські команди в другій лізі здобули свої чергові перемоги і залишилися на першому – другому місцях у турнірній таблиці. І якщо садівський «Сокіл» обмежився скромним виїзним 0:1, то бугринська «Калина» просто таки розтрощила вдома ФК «Зоря» з результатом 7:0. «Покером» у цій грі відзначився Михайло Цимбалюк. Переможний почин земляків, на жаль, не підтримав симонівський «Агат», який вдома зіграв унічию проти «Коливані».